Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vágyom rá egyrejobban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom rá egyrejobban?

Figyelt kérdés
Annyira vágyom arra, hogy kinyaljon egy lány engem és én is őt?!?! Van bennem biszex hajlam de barátom van mégis arra vágyom, hogy egy lány nyaljon engem.

2016. máj. 7. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágysz, ez van. A szexualitás magától jön, egyéni adottság. Nem kell kérdezni miért van ez. Csináld.
2016. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ooooooooooooh basszus bár az én barátnőmnek lenne ilyen hajlama :P
2016. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A szecualis vagy mar csak ilyen. Ha feluti a fejet akkor addig fogsz sovatogni amig ki nem eled ezt a vagyadat.

Kerd meg a pasidat, hogy had legyel egyutt novel hiszen o nem tudja azt megadni amit egy lany. Esetleg harmasozzatok.

2016. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A pasid nem nyal? Vagy mindenképpen lány is legyen a dologban?
2016. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nyal nagyon is jól de nem tudom lányra vágyom :)
2016. máj. 7. 19:05
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Detto :D
2016. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!