Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek, gáz ha lezbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, gáz ha lezbi vagyok? Vagyis mégse mert a fiúkat is birom O. o

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Az a gaz hogy nem birod leirni
2016. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírod a fiúkat, az mit jelent? Csak barátkozás vagy szex is?
2016. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Alapból gáz vagy már így is.
2016. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintünk nem lenne gáz, ha meg tudnád fogalmazni a mondanivalódat. Vagy te lennél a 16 éves csajszi, aki nemrég feltett egy biszex/leszbi kérdést?

26/F

2016. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit írtál, az gázzz. Se eleje se vége, se értelme. Ha szexuálisan a fiúk is vonzanak akkor nem vagy leszbi. Ha pedig leszbi vagy, az nem gáz.
2016. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Név:

"egylány2001"


Gondolom a kérdező még csak 15 éves...

2016. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem gáz hiszen mindenki olyan amilyen:) de ahogy te ezt most leírtad akkor a fiúkhoz és a lányokhoz is vonzódsz vagyis biszex vagy:) és ez sem baj mert megnyugtatlak rengeteg biszex van a világon... részben én is az vagyok:D
2016. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint biszex vagy.
2016. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is: az nem leZbi hanem leSZbi.

Másodszor: ha szexuálisan a fiúk iránt is vonzódsz akkor biszex vagy. Ha a nevedből indulok ki akkor 14-15 éves lehetsz és ilyenkor még sokak bizonytalanak a szexualitásukba. Lehet, hogy pl egyáltalán nem vagy leszbi, csak kíváncsi. Kb úgy lehet ezt felmérni, ha fel tszed magadnak a kérdést, hogy akarnál-e járni egy lánnyal. Ha nem, csak a szex-et próbálnád ki vele akkor csak kíváncsi vagy valszeg.

2016. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!