Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy kezeljem a fiúkat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a fiúkat?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, Most kezdtem az egyetemet. Inkább a lányok vonzanak, és eléggé szégyellős vagyok a környezetükben, valahogy mindig olyan bénaságokat mondok, ha beszélgetni kell velük, így főleg fiúkkal barátkozok, de aztán mindig jön a "nagyon tetszel, van esélyem?" duma, amitől falra mászok és mindig elszúrja az egészet. Nem tudom mi változott, de korábban voltak barátaim, most meg emiatt tök antiszocnak érzem magam és ez rettenetes érzés. Egy igazi jó barátot sem szereztem a 4hónap alatt és párkapcsolatra sem látok esélyt... Hogy változtathatnék a helyzetemen?

2015. dec. 12. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne lepődjél meg azon ha a fiúk hajtanak rád,nekik az a normális.Talán tudatnod kéne velük ,hogy a lányokhoz vonzódsz akkor jobban elfogadnának barátnak.

Fiúval még nem is bújtál ágyba?

2015. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerzel egy jobb fiu bartot meg kell neki mondani, hogy mi van
2015. dec. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

verd meg őket istenesen,ezt érdemlik.

Előzőnek meg: Bart jófej xd

2015. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Óhohóóóó, megnyugtatlak: ez ennél még csak rosszabb lesz. Én a főiskolán eltöltött 4 év alatt undorodtam meg igazán a saját korosztályomtól. Valamint az egyel utánam következő generációtól is. Sőt. Talán az egész emberi fajtól. :)
2015. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De, voltam már szerelmes is fiúba, le is feküdtem vele, de mondjuk, hogy most nem azt a korszakomat élem...:)

Nem tervezem, hogy coming outolok vagy ilyesmi, nem szeretném beskatulyázni magam.

2015. dec. 12. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

huh te aztán bonyolult vagy.

elősször magadba kéne tisztázni,hogy mi is van,fiúk vagy lányok?

vagy mind 2.

nyilván fognak rád hajtani,ezzel nincs mit tenni csak elfogadni lehet,ha azt mondod,hogy a lányok jönnekbe akkor a lányok fogják ezt lökni.


a barátot szerezni nem lehet csak ugy ripsz-ropsz akarok 1 jó barátot,és lesz.

Az lassan alakulki,4hónap egy jó haverságra is kevés,nem hogy barátságra.

A párkapcsi egyszerübb,aki tetszik annak mondj igent,amikor elhív.a te esetedben ez duplán jó mert lányok is labdába rúghatnak...

2015. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!