Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most hogyan tovább? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Lehet esélyem nála vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki most nagyon felkelltette az érdeklődésemet.Láthatólag én sem vagyok közömbös számára,sokszor ölelget,puszit ad,megfogja a kezem,a haját babrálja mikor velem van,kuncog,megváltozik a hangja,ha hozzám szól és feltűnően más lesz a társaságomban stb.Csak hogy ő elvileg hetero.Én viszont,kb teljesen bele estem.Barátnőm azt mondta,hogy próbáljak meg vele beszélni erről.Csakhogy nem tudom hogy hogyan kezdjek bele.Vagy hogy egyáltalán érdemes-e.Félek hogy,ha beszélek vele akkor elveszítem teljesen.Ti hogyan kezdenétek el egy ilyen beszélgetést??Mit mondanátok??

2016. ápr. 14. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben próbálnék félreérthetetlen helyzeteket teremteni, esetleg megpróbálni finoman megcsókolni. Onnan látszani fog, mit reagál és ha negatívan, akkoris mondhatod, hogy elkapott a hév, stb ne rontsa ez el a barátságotok. Szóval menj biztosra.:D
2016. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát én múltkor egyszerűen amikor kettesben maradtunk és lett egy kis kínos csönd, kijelentettem, hogy szívesen lefeküdnék vele. Ő meg elkezdett nevetni, hogy milyen vicces vagyok, én meg mondtam, hogy komolyan gondolom. Ő meg megcsókolt. Én is azt hittem, hogy heteroszexuális, csak mi nem voltunk barátok.
2016. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden féle képpen beszélj vele. Hívd el kettesbe beszélgetni és csak simán mond el neki mit érzel és mit gondolsz. :)

Nekem így lett barátnőm, pedig azt hittem, hogy csak a fiúkhoz vonzódok :D

2016. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!