Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért ilyen szemét a biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szemét a biszexuális férfiak nagy része?

Figyelt kérdés

Pl társkeresőn mindegyik csak szexet akar, egy farok alapján simán találkozna, közben barátnőjük van, esetleg már családosak. Pl én szinte csak ilyenekkel találkoztam.

Volt, aki normálisnak tűnt, találkoztam vele és kiderült, hogy csaja van, ezért megszakítottam vele a kapcsolatot és nem tudta felfogni, hogy miért nem akarok vele találkozni. Neki természetes, hogy folyamatosan pasikkal csalja a barátnőjét.

Én meleg vagyok, de ilyen férfiakkal ezért nem is szívesen ismerkedek.



2016. ápr. 10. 16:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Biszex férfi vagyok. És nem tartom magam szemétnek. Mindenkinek nyíltan elmondom, hogy ki vagyok és milyen körülmények között élek. A melegek egy részének ez kifejezetten tetszik. Viszont azt is teljesen megértem, ha a másik részének mindez nem elég vagy másra vágyik. El kell mondani őszintén (mindkét félnek) és akkor senki sem lesz "szemét". :)

Oké, a társkeresőkön nem divat az őszinteség, ezt aláírom.

2016. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
73%

9 es vagyok

A neje nem tud róla

2016. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!