Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Crossdresser vagyok, tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crossdresser vagyok, tényleg ennyi hetero pasi kapható szexre? Ennyire mindegy, csak luk legyen?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel barátnőimmel elmentünk bulizni először nőnek öltözve mentem az éjszakába. Szerencsére elég nőies kinézetem van. Buliba sorra jöttek a pasik hozzám is, meghívnak italra, táncolni, tánc közben végig tapiztak... elég sokkal beszélgettem és nem zavarta őket a dolog, sőt van akinek még jobban bejött, hogy mennyire kipróbálná egy ilyen "lánnyal".

Aztán az egyik sráccal összemelegedtünk, elmondása szerint csak lányokkal volt eddig, végül nála kötöttünk ki, megdug*tt és nem csak a pia miatt, mert ma reggel is lenyomtunk egy menetet,ő kezdeményezte.

25/cd



2016. ápr. 10. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Sterintem, heterók nem kaphatóak szexre, csak ennyi biszexuális hajlammal élő férfi van, aki vagy titkolja vagy még nem mert bele vágni. Én is ilyen vagyok. Nem voltam fiúval, de érdekel, csak félek kicsit :)
2016. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Engem egyszerűen csak izgat a szex egy crossdresserrel,egyszer kipróbálnám egy nagyon nőies kinézetűvel(formás fenék,szép arc,haj stb.),de lehet,hogy több alkalom nem lenne.
2016. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is csak kipróbálnám
2016. ápr. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én sokszor kipróbálnám,jó lehet seggbe
2016. ápr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Elg sok heterónak mondó pasi van, aki bevállalja.
2016. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Aki lefeküdne egy férfival az nem heteró.
2016. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én azért luknál lényegesen többre tartok egy crossdressert, nagyon izgat, hogy megismerkedjem egy fiatallal, csak nem tudom, hol tehetném. :(
2016. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
21 éves crossdresser vagyok, és ahol neten fent vagyok ott sorban "hetero" hapekok írnak rám, akik szerintem még neten is meg akarják tartani az imidzsüket, és úgy érzik, hogyha bárki előtt is felvállalnák bi hajlamukat akkor nem felelnének meg a társadalomnak vagy nem lennének eléggé férfiasak..
2016. ápr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ja sok a titkolt bi,és végsősoron elég csajos vagy,így úgy lehet előadni,hogy jól megdöngették a csajt,és engete az anált.
2016. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!