Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi passzív pasi vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi passzív pasi vagyok, helyesnek tartanak. Miért ilyen nehéz bi aktív pasikat találni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Én 17 éves szőke kékszemű vékony fiú vagyok.


Uni:) Ha érdekel írj rám.


Tudok mélytorkozni. ^^

2016. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Lehet mégsem vagy olyan helyes?! :D
2016. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
94%
#1 cuki lehetsz :)
2016. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Magasak az igényeid? Csak sportos/izmos alkatú jöhet szóba?

Engem küldtek már el azzal, hogy csak átlagos alkatom van, nem vagyok eléggé kigyúrva, kiszálkásodva.

Arcban tudsz picivel az alá menni, hogy picivel kevésbé szebb férfival is, mint amilyen te vagy?


2. Miért bi aktív? Mi a baj a meleg aktívval? Ő is megdug ugyanúgy?


3. Helyed van legalább néha? Ha mindig csak arra vársz, hogy a másiknak legyen, akkor sok lehetőségről lemaradsz.


4. Védekezéssel hogy állsz? Sok férfi pl szeretne a seggedbe élvezni lehet, de ha te óvszernáci vagy, aki csak mindig gumival akarná, akkor az is elfordíthat tőled sok potenciális partnert.

2016. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

5. Korosztály, ami érdekel? A nickneved alapján 41 éves vagy. (Ha nem akkor tévedtem.) Milyen korosztályt képzelsz el aki megdug magadhoz képest?


Mert azért legyél realista és ha 40 vagy, ne várd hogy majd 20-35 éves bikák másszanak rád mindig. Ugyanígy akárhány éves is vagy, legyen minél tágabb az a korosztály, amit elfogadsz partnernek.

2016. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!