Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A lányokat szeretem de úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat szeretem de úgy érzem ki kell próbálnom milyen egy fiúval orálisan stb. Van valaki aki ugyanilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 5. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Bi vagyok, engem nagyon izgatott, hogy milyen lehet leszopni egy másik pasit.

Nekem nagyon bejött, kicsit "farokfüggő" lettem! :DD

Volt fordítva is, de az nekem annyira nem tetszett, jobban szeretek én a "térdelős végén" lenni.

Volt egy-két kalandom, akadt olyan fiatal srác aki velem próbálta ki először.

Olyan idősebb is, akinek a felesége nem szeret szopni.

Aztán olyan is, aki azt mondta, hogy jobb mint mikor az asszony vagy "fizetős kuncsaft" csinálja.

Aki hétközben Szekszárdon dolgozott, és úgy érezte jobb ha megkíméli Marok Marcsát! :D

Én akár "állandót" is el tudnék képzelni itt felénk, mert 2-3 hetente az nem sok, gyakrabban is térdelnék.

Szóval ha úgy érzed, próbáld ki, persze nem mindegy, hogy melyik végén vagy a faroknak!

Valószínű, hogy két eset lesz, vagy bejön, vagy nem.

2016. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hó nagy ribi vagy, ha téged mindig terdeltetnek.:-D én is kipróbálnam egyébként mind a két oldalt, meg sosem csináltam.
2016. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ok, mondjuk, hogy "nagy ribi" vagyok! :D

Van aki szerint egyszerűen csak "népművészeti cserépedény", gondolom érted! :D

2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
értem, persze.:D
2016. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ugyanígy vagyok vele, de mivel alkalmi, és ismeretlen... de így félő egy nemi , vagy mégdurvább betegség elkapása... nagyon nehéz, próbáltam ismerkedni de valahogy nem szeretek folymatosan beszélgetni egy sráccal akit csak leszopnék... egyenlőre még keresem, hátha majd egyszer jön egy olyan valaki aki úgy megfog, hogy a félsz ne legyen nagyobb a vágynál
2016. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
De kipróbálnám én is hogy milyen egy pasit szopni... :)
2016. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

már nrm :)

am mit szeretnél szopni,vagy szopatni?

2016. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Én is szopnék Sopron környékén!
2016. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, sok határozottan azt mondja, hogy ő normális, de mégis gondol rá, milyen szopni egy másik fiút...
2016. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
De sok "kíváncsi" hetero van itt. Érdemes elgondolkodni az identitáson!
2016. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!