Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Soha nem próbáltam még lenyeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem próbáltam még lenyelni a spermám de most elhatároztam megcsinálom. Ti próbáltátok már?

Figyelt kérdés
tegnap délelőtt. 5 napig nem maszturbáltam (nehéz volt kibírni) azért,hogy nagy adag összejöjjön. Rágondolva,hogy mit szeretnék nagyon hamar felizgultam. Átlagos mérettel rendelkezem így nagyon keményen állt. Elkezdtem maszturbálni....miután éreztem,hogy kezdek izgalomba jönni felvettem a gyertya pózt,majd nemsokára a nagy izgalomtól elkezdett lüktetni a farkam és elkezdtem élvezni.Nagyon sok fehér meleg sperma minden lüktetésnél spriccelt a számba ami életem egyik legnagyobb orgazmusa volt. Hatalmasat élveztem és lenyeltem a spermát. Meglepődve nagyon jó íze volt. Mivel nincs káros szenvedélyem és sok zöldséget gyümölcsöt eszem így fehér a spermám színe és az íze is nagyon jó kellemes volt. Utána belegondolva,hogy milyen jó érzés volt 2-3 perc múlva megint keményen állt a farkam és megint nagyon rá voltam izgulva. Megint elkezdtem maszturbálni majd egy idő után megint kezdtem nagyon felizgulni így felvettem a gyertya pózt és hamarosan megint elkezdett lüktetni a farkam jött az orgazmus és lövelte bele a számba a fehér meleg spermát....megint nagyon nagy orgazmusom volt az izgalom miatt ami nagyon jó volt. Elintéztem a dolgaimat délután 5-óra körül értem haza utána lefürödtem. Kijöttem a fürdőszobából és belegondolva a délelőtti orgazmusokba,hogy milyen jó volt annyira felizgultam megint,hogy pillanatok alatt keményen állt a farkam az izgalomtól. Megint elkezdtem maszturbálni ami az elejétől kezdve nagyon jó érzés volt. Közben kétszer megszakítottam a magömlést,hogy minél tovább tartson ez a jó érzés és több sperma jöjjön magömléskor. Majd egy idő után már harmadszorra nem szakítottam meg hanem mikor éreztem,hogy közeledik akkor megint gyertyaállásba mentem aztán hamarosan megint lüktetett a farkam éreztem ahogy az orgazmustól megfeszülök és elkezd a meleg sperma kilövelni a számba majd lenyeltem. Még harmadszorra is közepes adag jött. A tegnap éltem át életem legnagyobb orgazmusait ilyen jó még soha nem volt. Mivel a héten szabadságon vagyok ezért a hozzászólásom előtt megint kora délután megint kétszer maszturbáltam és lőveltem a spermát a számba,mert a tegnapi napra visszagondolva megint nagyon felizgultam. Ma már jóval kevesebb sperma jött de nagyon élvezetes volt megint. Ma este megint harmadszor és utána negyedszer is maszturbálok és beleélvezek a számba. Nem tudom estére mennyi sperma marad de a nagy izgalom miatt amennyit csak lehet kihozok belőle.Tegnap óta,hogy így gyertya állásba mekkora orgazmusokat élek át nagyon fel vagyok izgulva.Legközelebb megírom milyen volt a mai harmadik negyedik. Ti hányszor szoktatok 1 nap alatt maszturbálni és menyi sperma jön a negyedik ötödik magömléskor. Azért kérdezem mert még ötször soha nem próbáltam egy napon belül.
2016. márc. 24. 20:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem 3 volt a max. tösször nem is probáltam.

az íze sem tetszett,de nem is szoktam magamat szájba lőni,csak kíváncsi voltam.


ja és igen egyre kevesebb jött.

2016. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!