Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Soha nem próbáltam még lenyeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem próbáltam még lenyelni a spermám de most elhatároztam megcsinálom. Ti próbáltátok már?

Figyelt kérdés
tegnap délelőtt. 5 napig nem maszturbáltam (nehéz volt kibírni) azért,hogy nagy adag összejöjjön. Rágondolva,hogy mit szeretnék nagyon hamar felizgultam. Átlagos mérettel rendelkezem így nagyon keményen állt. Elkezdtem maszturbálni....miután éreztem,hogy kezdek izgalomba jönni felvettem a gyertya pózt,majd nemsokára a nagy izgalomtól elkezdett lüktetni a farkam és elkezdtem élvezni.Nagyon sok fehér meleg sperma minden lüktetésnél spriccelt a számba ami életem egyik legnagyobb orgazmusa volt. Hatalmasat élveztem és lenyeltem a spermát. Meglepődve nagyon jó íze volt. Mivel nincs káros szenvedélyem és sok zöldséget gyümölcsöt eszem így fehér a spermám színe és az íze is nagyon jó kellemes volt. Utána belegondolva,hogy milyen jó érzés volt 2-3 perc múlva megint keményen állt a farkam és megint nagyon rá voltam izgulva. Megint elkezdtem maszturbálni majd egy idő után megint kezdtem nagyon felizgulni így felvettem a gyertya pózt és hamarosan megint elkezdett lüktetni a farkam jött az orgazmus és lövelte bele a számba a fehér meleg spermát....megint nagyon nagy orgazmusom volt az izgalom miatt ami nagyon jó volt. Elintéztem a dolgaimat délután 5-óra körül értem haza utána lefürödtem. Kijöttem a fürdőszobából és belegondolva a délelőtti orgazmusokba,hogy milyen jó volt annyira felizgultam megint,hogy pillanatok alatt keményen állt a farkam az izgalomtól. Megint elkezdtem maszturbálni ami az elejétől kezdve nagyon jó érzés volt. Közben kétszer megszakítottam a magömlést,hogy minél tovább tartson ez a jó érzés és több sperma jöjjön magömléskor. Majd egy idő után már harmadszorra nem szakítottam meg hanem mikor éreztem,hogy közeledik akkor megint gyertyaállásba mentem aztán hamarosan megint lüktetett a farkam éreztem ahogy az orgazmustól megfeszülök és elkezd a meleg sperma kilövelni a számba majd lenyeltem. Még harmadszorra is közepes adag jött. A tegnap éltem át életem legnagyobb orgazmusait ilyen jó még soha nem volt. Mivel a héten szabadságon vagyok ezért a hozzászólásom előtt megint kora délután megint kétszer maszturbáltam és lőveltem a spermát a számba,mert a tegnapi napra visszagondolva megint nagyon felizgultam. Ma már jóval kevesebb sperma jött de nagyon élvezetes volt megint. Ma este megint harmadszor és utána negyedszer is maszturbálok és beleélvezek a számba. Nem tudom estére mennyi sperma marad de a nagy izgalom miatt amennyit csak lehet kihozok belőle.Tegnap óta,hogy így gyertya állásba mekkora orgazmusokat élek át nagyon fel vagyok izgulva.Legközelebb megírom milyen volt a mai harmadik negyedik. Ti hányszor szoktatok 1 nap alatt maszturbálni és menyi sperma jön a negyedik ötödik magömléskor. Azért kérdezem mert még ötször soha nem próbáltam egy napon belül.
2016. márc. 24. 20:19
1 2
 1/11 Linó03 ***** válasza:
95%

Szerintem inkább ne írd le...

Kicsit meglepődtem, azt hittem, hogy egy lány kérdezi...

2016. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
hát figyelj mi rávettük egyik osztálytársunk hogy egye meg mert jobb mint a fehérje por meg ilyenek és már egy hete eszi kenyérrel meg tököm tudja mivel amúgy nem olvastam el mit írsz mert ki olvas el ilyen hosszút gykn de gondoltam ez hasznos lehet
2016. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ötödik sorig bírtam kb. ott már nagyon kellemetlen volt.

Mi a kérdés? Ja, nem próbáltam.

2016. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Én minden nap a kávémba nyomom 2x 3x isteni finom 😋
2016. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Énis próbáltam de még a farkamat is bebírom kapni:p nekem kevés jön ha sok napig kibírnám akkor krémesebb:)
2016. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél egy lovat és nem kell szűkölködnöd a spermából, ákár a hűtőbe is tehetsz, lesz bőven 😁
2016. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig a szöveget, lenyelni biztos nem, még a kóstolásától is undorodok
2016. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én végigolvastam és kifejezetten tetszik a szöveg.

egyébként nem szoktam csak naponta egyszer kétszer kiverni. akkor is reggel-este.

kóstolgatni én is szoktam egyébként.

2016. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyertyában szopom be a spermát,mert akkor hirtelen még vágyom az ízére...., ha kiverem az asztalra,késő a lenyeléshez a vágy, már nem kívánom ....

és az íze is más lesz,szóval megtörik a varázs.

Sztem más is van így biztos!

2016. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Umaku ***** válasza:
23%
Ember.... Mire vegig olvastam azt hittem hanyok. Sok mindent hallotam mar eletemben de ez... Mindent visz. Komolyan undorito!
2016. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!