Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bevállaljam? Nem tudom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam? Nem tudom hogy reagálna. Ki mit tenne a helyemben? Normális válaszokat várok, kinek mi a véleménye?!

Figyelt kérdés
Tetszik a haverom farka és kiverném neki!Többször próbáltam elmondani,de eddig nem volt bátorságom.Valaki volt már hasonló helyzetben?A haverságot nem akarom elrontani!

2016. márc. 20. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű. Amikor kettesben vagytok,kérdezd meg,hogy "Kanos vagy? Mert én nagyon",és aztán kérdezd meg,hogy nem-e akarja kiverni. Aztán mikor elkezdtétek,akkor mondd,hogy "Nem verjük egymásnak? Úgy élvezetesebb." Ha erre igent mond,aztán ha akarsz,akkor akár rá is bukhatsz :D
2016. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11.válaszra:

azzal nincs gond hogy együtt kiverjük,nagyon sokszor volt rá példa,ezért is tetszik a farka!De nem mertem megkérdezni hogy vevő lenne-e arra hogy egymásét verjük ki.Ezért kérdeztem itt meg mások véleményét.Szerintem meg fogom kérdezni,aztán lesz ami lesz :)

Ezek szerint neked is volt ilyenben részed?

2016. márc. 20. 17:37
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ittasan ha eljutottatok odáig, hogy együtt veritek, akkor már könnyebben meg tudod kérdezni, hogy nincs-e kedve ahhoz, hogy egymásnak csináljátok.
2016. márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Tuti rávezetem most már :) legtöbben azt írjátok,én is úgy gondolom hogy talán nem lesz gáz,hiszen sokszor láttuk egymásét,elélvezni is.Ha gáz lenne neki,akkor nem is verné ki velem együtt,vagy takarná magát.Lesz ami lesz,a legközelebbi alkalommal megteszem :)
2016. márc. 20. 18:23
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartatok akkor az csak egy lépés!tuti benne lesz.(de azért ird meg hogy sikerült e mert kiváncsiak vagyunk) XD
2016. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Remélem benne lesz,de azt jobban hogy nem fog megromlani a barátságunk ha esetleg neki ez már sok és visszautasít!Leírom persze,ez a legkevesebb ha már egy valakit is érdekel :) Köszi mindenkinek a választ!
2016. márc. 20. 18:51
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

menjetek el kettesben valahová (hozzád) valamilyen ürügyel.

aztán csináljatok valamia mi elfáraszt és döglés közben simán kérdezzrá,ha vissza kérdez,hogy mivan akkor pontositsd,hogy szeretnéd neki kiverni.

a reakció egyértelmű lesz.

ha pozitiv a válasz akkor hajrá.

ha negatív,akkor vedd poénra figurát:vigyor "azt hitted bu-zz-i vagyok?"



vagy: https://www.youtube.com/watch?v=7_6sBaLzjuI

2016. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült?
2020. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!