Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúknak mi a véleménye a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak mi a véleménye a biszex lányokról?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, a fiúk vonzanak, de legjobb barátnőmmel smárolgatok és kinyaljuk egymást. Mindkettőnket érdeklik a fiúk is, de benne vagyunk ebben-abban. Attól félek így nehezebb barátot találni, mert volt, hogy egy fiú elutasított mert hogy undorító. Ti fiúk mit szóltok ehhez? Ha pasit szeretnék tegyek le erről a szórakozásról?
2015. jún. 28. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön.
2015. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Alapból is féltékeny típus vagyok, és nem szeretnék még a lányok miatt is gondokat.
2015. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az előbb lett volna már egy hasonló kérdés.

(mondjuk szerintem nincs benne semmi undorító)

2015. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egy érdekes egyén lehetett, ha undorítónak tartja... :D A pasik többsége imádja...izgatja a gondolat, hogy két lánnyal hármasban...vagy akár csak a látvány, ahogy két lány nyalja egymást...

Természetesen nekem is tetszik a dolog... ;) :)

2015. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vagyunk sok félék, sok pasi van aki ezt nem tűri el, én pl. elviselném ha ilyen bnőm lenne, engem nem zavarna f/23
2015. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Én is bisex vagyok.

Nekem nagyon bejön ha egy lány is az :)

Lehet vele beszélni mind két nemről stb

Szerintem az rossz ha leszbikus vagy.

Ha bisex akkor csak a látóköröd és az ízlésed bővül :)

16f

2015. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok sem meleg sem biszex, de ez engem egyáltalánnem zavarna, ha van kedved ismerkedni írj ;)
2015. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnám hogy nem kell attól tartanom hogy egy nő miatt elhagy akkor nem zavarna. 25F

De többségben rám gerjedjen és ne a barátnőjére :)

2015. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként nem zavarna, ha ettől még lehet normális kapcsolatot kialakítani veled.

Minden férfi elképzeli, hogy milyen lehet két lánnyal egyszerre, így nálad ez legalább nem lenne akkora probléma.

Viszont nem ez az elsődleges szempont.

Ha emberileg tetszel és szerethető vagy akkor nem zavarna.

24F

2015. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt biszex barátnőm, nem tudtam hogy biszex, csak egyszer rajtakaptam őket, aztán bevallotta, de nem zavart. Az utánna következő egy év mennyei volt. Lényegében hárman jártunk együtt :)

25/F

2015. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!