Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit jelent társkeresőkön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent társkeresőkön az "Enyhe bi" beállítás?

Figyelt kérdés
Még sosem kaptam semmilyen választ enyhe bi pároktól pedig írogattam leveleket nekik.Elképzeléseim szerint azt jelentheti férfiaknál, hogy érintés, símogatás csók, orális dolgok beleférnek, de behatolás nem. Jól értem?

2016. márc. 17. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként van enyhe bi beállítva, azt jelenti, hogy nem zárkózok el a nőktől se.
2016. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Na igen, de én a technikai részletekre vagyok kíváncsi. Nőként azt jelenti akkor, hogy mindent megcsinálsz mint egy leszbi vagy bi, de jobban szereted a pasikat? Remélem egy férfi is válaszol majd.
2016. márc. 17. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti.
2016. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pl. annyit jelent, ha beszállnék egy bi pár mellé harmadiknak, akkor engedném, hogy a pasi is kényeztessen, de én a pasit nem, csak a nőt kényeztetném.

Nálam konkrétan ennyit jelent az enyhe biszexualitás a valóságban is.

39/F

2016. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. (egyoldalú) orál és anális szex nélkül. Sok férfi a simogatást és a csókolózást sem bírja/engedi, mert az már túl "meleg". Szerintem ez elég vitatható álláspont, de különbözőek vagyunk.
2016. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ez ember függő. van aki csak meg dugni szeret másokat akár nőt,akár férfit.

és van aki pedig nem zárkozik el a férfiaktól de max.: simi,tapi,smaci lehet.


ezt meg kell kérdezni.

2016. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az egyoldalú orális kicsit önzőnek tűnik de már értem. :)
2016. márc. 21. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!