Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisexualis vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisexualis vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy leszbikus ismerosom akit nemreg ismertem meg es azt mondta, hogy bejovok neki es nagyon szepnek tart. En a fiukat szeretem ezt meg is mondtam neki, de ahogy ram nez... Ebben a lanyban van valami ami osszezavar. Gyonyoru,kulonc es furcsa.Es az a helyzet, hogy nagyon felek ettol az egesztol...mit kene csinalnom???

2016. febr. 24. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
mond neki, hogy nyaljon ki és ha meg sikerül akkor nem veted meg a másik nemet...
2016. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha vonzódsz hozzá, próbáld ki vele. Ha elszalasztod a lehetőséget, később (pár év múlva) sajnálni fogod, és bánkódhatsz, fantáziálhatsz, mi lett volna, ha... De soha nem fogsz választ kapni a kérdésre, mert nem tekerhető vissza az idő.. :-(


Beszéld meg vele, hogy nem tudod, mit érzel, nem tudod menni fog e, de kipróbálnád vele.

Ha pedig a fiúkhoz is vonzódsz, akkor nem engedd, hogy elcsábítson a leszbikusság felé. Hiszen a leszbikus nem egyenlő a biszexszel! Utóbbi mindig is vacillálni fog egész életében. Ez már csak ilyen. ...tapasztalatból mondom!

2016. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne hagyd magad mert utanna banni fogod!

Ha a pasikat szereted akkor veluk foglalkozz es ezt a beteg not felejtsd el!

2016. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

2-essel, 4-essel értek egyet!


Hasonló helyzetben magam is voltam, nem mertem meglépni. Tartós kapcsolatom lett egy sráccal, sokszor eszembe jutott ez a lány. Én is bántam, hogy nem mertem kipróbálni. A buta közhelyek, a szokásrend, a hagyomány, stb. Egy idő után már gyávaságom miatt ostoroztam magam.

A srác nem volt egy nagy szám. Erre idővel rájöttem. Szakítottunk, nemsokkal később megismertem jelenlegi férjemet. Talpraesett, aktív, céltudatos, férfias jelenség külsőre és belsőre egyaránt. Mégis humoros, vicces, laza, nagyon rugalmas természetű. Úgy szoktam fogalmazni, mellette az élet gördülékeny. :-)

Vele fellazultam az intimitásban is. Már ismerkedésünk elején elmesélte vannak tapasztalatai többesben is, sőt némi biszex élményei is vannak. Egy év együttélés után, némi fantáziálgatást követőileg belevágtunk a többesbe. Kipróbálhattam lánnyal is. Nagyon élveztem! Nem lettem ettől leszbikus, nem akartam, vagy akarom elhagyni férjemet, csupán tisztába jöttem önmagammal!


Ha a csiki tortát nem kóstoljuk meg, akkor honnan tudjuk, hogy nem szeretjük? Mások elmesélése alapján, mások véleménye okán?

2016. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azert nem buszkeseg melegnek lenni ill. Meleg szexre biztatni valakit!
2016. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!😊Azt hiszem beleszerettem ebbe a lanyba...megmondom neki
2016. febr. 28. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!