Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg mindenki bisexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindenki bisexuális egy kicsit?

Figyelt kérdés
Izgat sráccal egy ideje és nem rég olvastam, hogy ez természetes....

2012. febr. 12. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség.
2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Belêdbaszott 1 villám
2012. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Mivan
2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Nem természetes. Egy heterónak még csak eszébe sem jut.
2012. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hogy mindenki biszexuális-e egy kicsit de ha igen akkor a nagyon jól titkolják bár lehet legbelül mélyen mindenki az csak még nem jött rá.Én lány vagyok és nyíltan vállalom hogy a fiúk mellet ugyan úgy vonzódom a saját nememhez is.
2012. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinsley szerint nagyon kevesen vannak, akik TÉNYLEG csak egy nemhez vonzódnak, de még Ő sem jelentett ki olyat, hogy "mindenki" biszexuális. Eleve ezeknek a szexuális gátlásoknak sokkal mélyebb pszichés gyökereik vannak annál, hogy legyen értelme ilyen általánosításokat bevetni.

Vannak nyitottabb, kevésbé nyitott és határozottan zárkózott irányultságú emberek. Az viszont tény, hogy kevesebb "tiszta" hetero és homoszexuális van, mint ahányan annak vallják magukat egyszerűsítésből.

2012. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki ügyes, az láthatja, hogy a #6-os hozzászólásom második fele jelentésben gyakorlatilag tükörképe az első felének.


Ez van, mikor az ember estefelé belekezd egy hosszabb komment megírásába és aztán kitörli a nagy részét. :D

2012. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen, az emberek nagy százaléka hajlamos azonos neműekkel kapcsolatot létesíteni valamilyen formában. Az már más kérdés, hogy különböző társadalmi okokból ezt sokan nem teszik meg életük folyamán. Ha Te úgy érzed, akkor próbáld ki a dolgot, mert a Te életed.


25/F

2012. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Igen nagyon sokan. Az első életéveid alatt kialakult baráti kapcsolataid és szüleid viszonya határozza meg nagyrészt, hogy mi lesz belőled. A fiúk gyakran lesznek melegek ha elváltak a szülei és az anyjával él.

Illetve életed első gyerekkori szerelme is nagy hatással lehet a későbbi ízlésedre.

Nekem nagyon sok ismerősöm van, akik bevallották hogy a saját nemükhöz is vonzódnak.

Én is bisex vagyok.


17/f

2012. febr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dr.Sámán Samy ***** válasza:
87%

A biszexualitás az élővilágban mindenhol elfogadott. Tévhit, hogy az ember sajátjának tudhatja az azonos nem iránti vonzalmat. Az állatvilágban ugyanúgy előfordul.

Biszexuálisnak lenni pedig jó dolog, mert több a lehetőség.

Nem zárkózom el a pasiktól sem így ha nő ha férfivel élem le az életem, akkor sem zavar.

20/F

2012. febr. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!