Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akik éreznek homoerotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik éreznek homoerotikus vágyakat, de el akarják nyomni magukban, azoknak sikerül?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is érdemes magadban elnyomni, ez nem olyan dolog amit az ember akarattal meg tud választani illetve befolyásolni.
2016. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én utálom magam emiatt ráadásul passzív vágyaim vannak.
2016. febr. 18. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne utáld magad emiatt, nincs ebben semmi amit utálnod vagy szégyellned kellene. A passzivitással sincs baj.
2016. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes elnyomni, el kell fogadni és ha úgy van, engedni is neki. Ettől nem leszel kevesebb, nem leszel rosszabb. Ha elnyomod magadban, valamilyen formában akkor is jelentkezni fog, akár betegség vagy szorongás formájában.
2016. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam elnyomni, de nem sikerült. És most vagyok teljesen boldog.
2016. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet,de megvan az ára:frusztrált,boldogtalan lelki roncs leszel.
2016. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért érzed ezt mert Magyarországon sok a homofób roh@dék akik tesznek arról hogy úgy érezd el kell folytanod.. Ha például Angliában nőttél volna fel más lenne.. Ott Elvileg a pasik vagy melegek vagy biszexek vagy még nem döntötték el :DDD
2016. márc. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!