Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti tudnátok férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti tudnátok férfiként tekinteni egy biszex fiúra?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

9:


Heteró nőként hol érdekeljenek engem a biszex nők? Nincs róluk véleményem, lesz-.arom őket, nem érdekelnek.

2016. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De a biszex fiukrol tudsz velemenyt alkotni...
2016. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

De nem érted miért? Mert biszex fiúval összehozhat a sors ha ismerkedem. Mivel nő vagyok és férfiakkal ismerkedem. És előfordulhat hogy biszex sráccal kezdek ismerkedni, anélkül hogy ezt tudnám róla. De később mondjuk bevallja. És erre előre fel vagyok készülve és meg van róla a véleményem.


De nővel a büdös életben nem fogok ismerkedni, mivel heteró vagyok. Nem érdekelnek. Ez pont olyan, mint ahogy a meleg férfiakról sincs véleményem. Azt csinálnak amit akarnak.

2016. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ertem en de ha forditott lenne a kerdes,mindenkinek allna a fharka!

Te erted mire gondolok? Kettosmercere!!

2016. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!