Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi van velem? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? F

Figyelt kérdés
Érzelmileg a lányokhoz vonzódok, és feláll a lányokra, legalábbis általában.. De fiúkra is feláll, és néha elgondolkozom azon hogy mi van ha meleg vagyok,mert nem ezek a r***nc típusú lányok jönnek be, sőt már abban sem vagyok biztos hogy egyáltalán bejönnek a lányok.. Szerintetek meleg lehetek? Vagy biszex? (Gimis vagyok, privit nem kérek.)

2016. jan. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha nem próbálnál gimisként magadra erőltetni egy skatulyát? A valóságban sokkal több szexuális beállítottság van, mint a köztudatban emlegetett {[2(+1)]+1}.


Egy csutka meleg srácnak biztos nem fog nőre felállni, mert Őket átlagban egyszerűen taszítja az ellenkező nemmel kapcsolatos szexuális együttlét lehetősége.

2016. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem a r***nc típusú lányok jönnek be attól még nem vagy meleg, viszont ha felizgulsz a fiúk látványára akkor biszexuáis vagy(bár ez még képlékeny) :) Gimis korba sok ember megkérdőjelezi a szexuális beállítottságát :) szal ne parázz rá, ha meleg is vagy vagy biszexuális nem dől össze a világ :)
2016. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy az első írta. Meleg nem lehetsz, ha bejönnek a lányok és tetszenek is. Pár éve, suliban én is megnéztem a fiúkat is, sőt, inkább őket, mert érdekelt hogy a téma. Magánügyként kezeltem a témát, azóta is csak egy-két ember tudja. A biszexek között is van aki a lányokhoz és van akik inkább a fiúkhoz vonzódnak, nincs éles határ közöttük, te akkor inkább az utóbbi lehetsz. Aki tetszik azt nézd meg, senkinek semmi köze nincs ehhez. Ha nem tudsz elképzelni kapcsolatot fiúval, akkor biszex vagy.
2016. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2016. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miota nem voltal csajjal? Miota nem erintett meg ugy?
2016. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt még kapcsolatom, de már felállt lányra élőben
2016. jan. 28. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nem hiszem h bi vagy. Szimplán extra kanos
2016. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!