Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék, vagy csak túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék, vagy csak túl kíváncsi vagyok és enyhén pasihiányom van? 19L

Figyelt kérdés

Két napja a legjobb barátnőmmel csókolóztam. A koliszobájában történt meg a dolog, amikor épp tanulás közben pihentünk, és kicsit megölelgettük egymást. A csók nem csak egy volt, hanem 20 percig legalább elvoltunk. Azokban a pillanatokban, felizgulva nem is nagyon gondolkoztam, de amikor hazaindultam, akkor kezdtem magam kellemetlenül érezni. Én is kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet egy lánnyal lenni, mint szerintem (és az itt olvasott kérdések alapján) más lányok is. Azonban vonzalmat nem érzek egyetlen lány iránt se. Ha most elképzelek magam előtt egy lányt meztelenül, akkor nem vált ki belőlem semmilyen reakciót, míg egy pucér pasi már hatással van rám most is.

Szűz vagyok. Barátom 3 és fél éve nem volt, és igazából ő is legjobb barát volt. Én arra gondolok, hogy túlzott pasihiányom van (hiszen ezt észre is veszem magamon), és azért voltam ilyen együttműködő vele azokban a percekben.

Valaki kűzd még ilyen problémákkal?

Valaki csókolózott már a legjobb barátnőjével? Ha igen, hogyan léptetek túl ezen úgy, hogy nem romlott meg a barátságotok?


2016. jan. 19. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, írj ha gondolod
2016. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én a kíváncsiságra és a pasihiányra voksolok :)
2016. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Melyik kérdésemre "igen" a válaszod? A címsorban szereplőre, vagy az utolsókra? :)

2016. jan. 19. 17:09
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Amiatt ne aggódj, hogy meg fog romlani a barátságotok. Legalábbis addig ne, amíg egyikőtök szerelmes nem lesz a másikba.


Igen biszex vagy. A skálán gondolom valahol az alapvetően heteroszexuális de alkalmi homoszexuális környékén helyezkedhetsz el.



25F bi

2016. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Kíváncsiság és pasi hiány. Ha biszex lennél, akkor vonzódnál a nőkhöz, de írod, hogy ez nincs így.


Nem hiszem, hogy a barátságotok romlásához vezetne. Jó lenne megtudakolni, hogy őt mi motiváltá a csókra, mert lehet, hogy őt is csak annyi, mint téged.

22L

2016. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőre :)
2016. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
A pasihiányodon tudnék segíteni! f.
2016. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt köszönök meg minden felajánlkozást, mellyel egy férfi ember hiánynak betöltését céloztátok meg az életemben, de csak és kizárólag érzelmi alapokon fekvő szexuális kapcsolatot tudnék kiépíteni valakivel. :) A szex nem lenne teljes megoldás a problémámra. Nekem társ kell. Nem egy non-stop használható pénisz. Ha csak a testiség hiányozna akkor pénzért már orvosoltam volna a gondjaimat. :)

És természetesen a többi választ is köszönöm!

2016. jan. 19. 17:54
 9/12 A kérdező kommentje:
hiányának*
2016. jan. 19. 17:56
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
20 percig csokoloztatok. Akkor azért valamit szerettetek volna egymástol. A helyedben megprobálnám folytatni. Akár "pasihiány" akár kiváncsiság (föleg, hogy kifejteted, csak érzelmi alapon tudod elképzelni!!!)
2016. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!