Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexualitásnak számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexualitásnak számít?

Figyelt kérdés
Ha valaki csak szexelni tud a saját nemével,de szerelembe esni nem,attól még az illető biszex? Mert ez van velem,de valahogy nem érzem magaménak teljesen a bi kifejezést,mert nem tudok szerelmes lenni velem azonos neműbe. 18/L

2016. jan. 12. 18:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha lányokkal próbálkozol bármit is, közöld velük az elején, hogy szerelmes nem tudsz lenni lányba, mert.... miért is amúgy? :D Ezt így eldöntötted? Vagy csak társadalmi elvárások, esetleges reakciók miatt vagy ennyire biztos benne? :D

Amúgy én biszexként ki szoktam röhögni az ilyet férfiban és nőben is, viccen kívül. Nyugodtan tartsatok ezért bunkónak.

2016. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, rosszul tudod, a biszexualitásnak nem kritériuma, hogy érzelmileg is kívánd mindkét nemet. Sőt, szerintem a legtöbb biszex férfi pont abba a kategóriába sorolható, hogy szerelmes csak lányba tud lenni, a pasikat kizárólag testileg kívánja. Én pl., ha pasival csinálnám, még csókolózni se bírnék vele, de a farka nyilván izgatna.


#8


Elég nagy ellentmondás, hogy azt hozod fel, LELKILEG más pasit kefélni, miközben azt írod, nem is tudsz beléjük szerelmes lenni.

2016. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát,gondolom hogy nem tudok szerelmes lenni lányba,mert mindig csak a fiúk tetszettek/tetszenek,nekik akarok tetszeni,az ő testük jobban felizgat,mint a lányoké,és csak néha-néha csúszott be egy-két olyan lány,akivel lefeküdtem,nem is egyszer,sok időt töltöttem velük,amolyan barátság extrákkalban voltunk,és minden okom megvolt úgymond szerelembe esni velük,de nem lettem szerelmes egyikőjükbe sem,és miközben lánnyal dugtam,fiú tetszett és fiúval akartam lenni.Ezért nem tartom magam teljesen bi-nek,de heteronak se,és eléggé meg vagyok fogva:D
2016. jan. 12. 19:17
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

#12


Úgy értettem hogy fejben izgató a saját nemedet dugni.


Így értettem a lelkileget :D

2016. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

7:


Férfiakat seggbe dugok, mert nekik csak az van.


A nőkön a vagina érdekel, mert nekik van az is és azzal kevesebb a gond (nem kell úgy tisztítani előtte, mint a feneket).

Nővel sosem próbáltam még az anált. Ha egy csaj mondaná hogy próbáljuk ki, azt mondom oké, de mivel ott a punci, ezért az elég.

A férfiakon csak a segglyuk van, amit lehet rendesen kefélni.

2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Meleg az aki testileg és lelkileg is vonzódik a saját neméhez, biszex az aki testileg és lelkileg mind az ellentétes, mind a saját neméhez vonzódik.

Az, hogy valaki szexel egy azonos neművel, de lelkileg nem tud kötődni hozzá vagy kapcsolatba élni vele perverzió.

Akik a sitten csinálják mind biszexek? Ha kint lennének eszükbe se jutna… Vagy pl. azok a katonák akik több évig vannak összezárva, pl. Szibériába azok is biszexek?

Vagy azok akik kipróbálták valamilyen szinten azonos neművel? Persze sokan tagadják, hogy van ilyen de ezek általában a kis okostojások, vagy azok akiknek amúgy sincs esélye, mert kicsi a répa, vagy nem valami jó testi adottságokkal rendelkeznek. Aki mozog ilyen körökbe látja, hogy pont azok a biszexek, vagy érzelmek nélkül a perverzek akikről nem is gondolnád, mert pont etalon pasi vagy csaj…

Amúgy meg felesleges beskatulyázni magunkat, főleg ha ez csak a szexre vonatkozik, akkor meg zárt ajtók mögött történik, senkinek semmi köze hozzá.

Sok pasi azért szexel azonos neművel, mert ott keményebb lehet és a nőjének, szerelmének nem okozna fájdalmat, nem alázná meg. Sok kemény pasi meg azért dugatja magát mert perverziója, hogy alárendelt legyen. Ezek mind perverziók, semmi köze ahhoz ki bi vagy meleg.

2016. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
93%

Mi van???


Hú, bzmeg... neked aztán van egy világ a fejedben...


Tehát, aki simán csak érzelemmentes szexkapcsolatot szeret folytatni azonos neműekkel, az nem biszex, hanem perverz (már, ha nem szükségből csinálja – ha ló nincs, jó a szamár is alapon). Kemény!


És aki érzelemmentes szexkapcsolatban, csak a testiség miatt van ELLENKEZŐ neművel, az mi? Mert azt már tudjuk, hogy azonos neművel sima perverzió. Szerinted.


Még jó, hogy nem adsz ki szexuálpszichológiai munkákat, mert rohadt mnagy bajban lennénk.

2016. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze mikropéniszem van, az motivál.
2016. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

7!

Egyben meg is valaszoltad!

A noi popi ugyan olyan mint a ferfi!

Na akkor meg mit ragodsz ezen ha nincs kulombseg!

2016. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
94%
Aki mindkét nem iránt érez szexuális vonzalmat, azt biszexuálisnak hívják. Aki mindkét nem iránt érez romantikus vonzalmat, azt pedig biromantikusnak hívják. Nem ugyanaz a kettő. Te csak ellenkező neműbe tudsz beleszeretni, tehát definíció szerint heteroromantikus biszexuális vagy. De nem értem, miért annyira fontos, hogy most akkor binek hívod-e magad vagy sem. Ha annyira nem tetszik a szó, akkor egyszerűen írd körül, hogy kihez, hogyan vonzódsz, amikor valakinek erről mesélsz és kész. Nem muszáj felcímkézni magadat, nem vagy te befőttesüveg!
2016. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!