Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan kérdezzem meg az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg az egyik barátnôm, hogy csókolózna-e velem?

Figyelt kérdés
Ki szeretném probálni milyen lánnyal és nem tudom hogyan kérdezzem meg.. Félek eltávolodna tôlem még ha nem is szándékosan. Úgy érzem vonzódom hozzá és ezt nem tudom hova tenni. Esetleg részegen?

2015. nov. 23. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem próbálsz meg itt ismerkedni, persze csak olyanaokkal akik valós facebook profillal rendelkeznek..;) Így nem fogod elveszteni se a barátnődet és még ki is próbálod..:)) amúgy írhattok:) 18/L
2015. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%

kérdezgesd, ahogy már előttem is mondták, a reakcióiból sok minden kiderül. én a helyedben ezt sok ideig csinálnám, mert már többször megtörtént velem, hogy egyszer azt válaszolták "végül is ők is emberek", aztán megkaptam, hogy "ezt csak bebeszéled magadnak!" meg "olyan rohadtul nem érdekel, hogy valaki punciba vagy seggbe szereti!", tehát ezzel csak óvatosan!


én a helyedben barátnővel semmiképpen nem próbálnám ki. szerintem nem éri meg megkockáztatni egy barátságot emiatt. meg ha tegyük fel, kiakad, mert nem tudja, hogy bejönnek a csajok is, és mondjuk te nem szeretnéd, hogy ez kiderüljön, de mégis... na, szóval, szerintem alaposan gondold át. nem kell túlgondolni, csak járj utána. ha félsz, hogy nem akar többé veled lenni, akkor ez nagyon fontos. de ez végül is a te döntésed, tehát nem kell az egyik válaszoló érve mellett dönteni, csináld azt, ami neked jól esik.

2015. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Csajok ensem voltam meg soha novel es nekem nincs is kiszemeltem csak valamiert egyre többször izgulok fel ha belegondolok hogy egy lany megujjazna vagy barmi ha valaki mesélne a kalandjairól írjon 20/L
2015. dec. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Kezdodo betegseg...
2015. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!