Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el hogy biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy biszexuális transznemű férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Már 10 éves korom óta tudom hogy nem vagyok hetero szexuális, hanem a lányokhoz is képes vagyok ugyanúgy vonzódni mint egy férfihez amit különböző dolgok tettek számomra egyértelművé hogy "hoppá, hát én biszexuális vagyok". Azonban most tizenhat évesen előjöttek nálam olyan dolgok hogy nem nézek bele a tükörbe mert látom a nőies vonásaimat, látom a mellem bőségét és nagyon elszomorodom mert azt érzem hogy...nem így kéne kinéznem. A női ruhákban egyenesen van hogy természetellenesnek érzem hogy ezeket kell magamon hordanom a hosszú hajamat meg inkább rövidebbre szeretném vágatni mert ezzel is úgy vagyok mint a ruhákkal. Gyerekként elég gyakran gondolkoztam azon hogy mi lett volna a fiú lennék és nem pedig női testbe születtem volna. Nem vagyok beenne biztos hogy transznemű vagyok azonban jelenleg most így érzem és régebbi dolgokból is csak azt tudom mondani hogy én nem vagyok lány. Utálom amikor lányként is kezelnek az emberek. A Biszexualitásomat már gyerekként felfedeztem magamról és teljesen hát nem tudom hogy fejezzem ki magam...rendben voltam a dologgal és nem irtóztam a gondolattól hogy "úristen, nem akarok a lányokhoz is vonzódni!" hanem nem görcsöltem rajta és...nem az hogy elfogadom magamról hogy ez vagyok hanem én ez vagyok és jó ez így is. Azt hogy ftm (female to male) transznemű személy lennék már úgy nem igazából vagyok benne százszázanllékra biztos, de én úgy érzek hogy nem a megfelelő testbe születtem bele. Anyátlanul nőttem fel édesapámmal, unokatestvéremmel és a nagyszüleimmel egy háztartásban és apámat nagyon szeretem azért amiket megtett értem és hogy itt volt nekem és és nem akarom őt sem megbántani sem elszomorítani mert abba beleszakadna a szívem is ha miattam lenne szomorú meg a dolgaim miatt szenvedne és nem tudom neki elmondani de azt akarom hogy a családban mindenki tudja a szituációmat. Unokatestvéremnek már elmondtam de rajta kívül senki nem tud erről semmit a környezetemben élők közül. Fogalmam sincs hogy nyíljak meg.
2015. nov. 13. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Óvatosan. Transzeműként élni nem könnyű. Egy dolog elmondani haveroknak, és más elmondani olyanoknak akiktől anyagilag függesz.


Kemény menet lesz, szóval játszd le okosan.

2015. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor te mi vagy?
2015. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nehéz dolog. Szerintem leginkább sehogy. Itt elmondtad mindenkinek, ez talán segít kicsit. De sajnos annyira nem toleránsak az emberek, hogy ezt túlzott nyíltsággal felvállald. Főleg nem a rokonok, ők a legritkább esetben megértőek, s őket nem "válogathatod" meg. Jobb őket megőrizni abban, hogy nem tudnak semmit.

Én épp is efféle gonddal élek (csak a másik oldalról), s sosem volt megfelelő időpont arra, hogy ezt bevalljam. Azt látom folyamatosan, hogy az emberek nagyon kevéssé toleránsak a mássággal kapcsolatban, s a transzneműség még a "szokásos" meleg/leszbi kategóriánál is érthetetlenebb, s ez által ellenszenvesebb számukra.

2015. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

probálj kislépéseknóben haladni.

rövid haj,kevésbé lányos rucik,bi sexualitás felválalása,buch leszbivé vállás. aztán ha úgy alakul az életed akkor a nemváltás.


apukád szomoruságárol annyit,hogy ha róllad sugárzik a szomorúság akkkor ő is az lesz,mivel közelibb a kapcsolatotok,mint az átlagnak(gondolom) és megérti,hogy te ffi ként vagy boldog akkor ő is az lesz,mert látja,hogy a fia boldog.

2015. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor biologiailag te fiu vagy? Kulsore kiveve ott lent lany? Nem ertem bocsi
2015. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem transz vagy, hanem genderqueer ---> egyikse, mindkettő vagy a kettő között
2015. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!