Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki szexelt már 1-2 napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szexelt már 1-2 napon belül nővel és férfival is (férfiként), az melyiket találta jobbnak?

Figyelt kérdés

Nekem elvileg holnap lesz erre lehetőségem. Ma éjjel átjön egy lány, aki nem bánna szexkapcsolatot velem, holnap délutánra pedig meg van beszélve egy találkozó egy nekem külsőre elég vonzó sráccal.


Voltam már az életben 8 lánnyal és 3 fiúval, de mindig olyan nagy időkülönbséggel (minimum néhány hét), hogy nem igazán tudtam összehasonlítani.


(Fiúszexben dugásban csak aktív vagyok.)


2015. nov. 12. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Más élményt nyújt egyik is és másik is, szerintem nem összehasonlítható.
2015. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Várjuk a beszámolót!
2015. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
beszámolóra én is kíváncsi lennék:D
2015. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!