Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől már biszex vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már biszex vagyok?

Figyelt kérdés

A fiúkhoz vonzódom. Tudom magamról, van barátom. Általában a lányok nem fognak meg. Semmilyen szexualitással kapcsolatos gondolat nem fordul meg bennem egy lány láttán. Azonban van az lány! És ő összezavart. Ha meglátom, olyan érzésem lesz, mint mikor egy helyes pasit látok meg. Szó szerint a torkomban dobog a szívem és zavarban vagyok ha meg kell szólítanom. Minden találkozást várok és olyan gonddal figyelek a megjelenésemre, mint mikor egy sráccal találkozok.

Elég fiús lány egyébként. Rövid haja van, sportos alakja, látszik rajta h sportol. Ugyanakkor mégis nőies egyben.

Van az egész dologban valami vágyódás, hogy hasonlítani szeretnék rá, de rengetegszer voltak vele szexuális vágyálmaim, amik tetszettek. Még napközben is beleborzongok ha eszembe jut és ha látom se tudom kiverni a fejemből, mert az ötlet tetszik.


Csókolóztam már lánnyal 2x, de az véletlen volt.

Szerintetek?


19/L



2015. nov. 4. 21:58
 1/8 Az utak királya ***** válasza:
60%
Szerintem minden lányban van egy minimális vonzalom a saját neméhez. Szerintem evvel nincs gond de érdekes lehetett főleg 2x a véletlen csók :)
2015. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor az is még egészséges ha vele is szeretnék csókolózni? Megérinteni?


Kapcsolatot viszont nem tudnék elképzelni.

2015. nov. 4. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:

"Csókolóztam már lánnyal 2x, de az véletlen volt. "


Azt mégis, hogy oldottad meg véletlenül?


Igen, Biszex vagy. Nincs ezzel semmi probléma.

2015. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Az utak királya ***** válasza:
Szerintem nincs gond még szexi is :)
2015. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nem voltam teljesen józan :D

Egyik alkalommal sem én voltam a kezdeményező fél, bár vissza se utasítottam.

Minden esetre, nem fogom tudni, hogy neki milyen beállítottságai vannak :D :/ Facebookon semmit nem találok róla sajnos. Valószínű a lány akihez már éppen vonzódnék csak vágyálom marad.

2015. nov. 4. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem minden lányban van egy minimális vonzalom a saját neméhez. "


Bezzeg ha ezt egy fiúról írnák. :D

2015. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem biszex vagy. A fiúknál sem érzed mindegyiknél ugyanazt. Van amelyik beindít, van amelyik nem. A lányok esetében eddig olyannal találkoztál aki közömbös volt Neked, de most jött egy olyan, aki beindított. Szexelnél vele? Kinyalnád a kis bibijét? :-) 32F
2015. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
neem :D Jézusom. Ilyen megfogalmazásban aztán végképp nem :D
2015. nov. 5. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!