Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet ettől biszex vágyam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől biszex vágyam?

Figyelt kérdés
Még középsuliban volt, hogy kényszerítettek, hogy srácot elégítsek ki egy srácot. Azóta eltelt 6 év és mostanság néha vannak olyan vágyaim amiben egy fiú elégít ki pl. Ettől lehet? Én is fiú vagyok.

2014. júl. 2. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hogy srácot elégítsek ki egy srácot???
2014. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam. Tehát egy srácot kellett kielégítenem. Szóval én kellett h elégítsek ki más fiút.
2014. júl. 2. 18:46
 3/13 anonim ***** válasza:
élvezted?
2014. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaptam több privit. Ennyire érdekes hogyan és kik kényszerítettek? Nem erről szól a kérdés... NEM élveztem.
2014. júl. 2. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
feljelentést kellett volna tenned, ezért keményen büntetnek,még utólag is megteheted.. milyen suli volt ez te jóisten :D
2014. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk erdekelne minket hogy pontosan hogy, miert, stb kenyszeritettek? Csak kiverted neki, leszoptak, megdugott? Feljelentes nem volt?
2014. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha majd ti kerültök ilyen helyzetbe rájöttök, hogy felejteni nem akartok. Főleg h nem lány vok. Lányként ha megerőszakolnak más de ez szerintem még megalázóbb. Nem akar az ember rá emlékezni, főleg nem bíróságon felidézni. A magam kreatív módján gondoskodtam róluk később. És továbbra se értem miért lényeges mit kellett csinálnom, kivel és hogyan... A kérdés másról szól. Vagy 10 levelet kaptam de nem reagálok erre, mert nem ez a lényeg szerintem. De nem dugtak meg ezt leszögezném.
2014. júl. 2. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:

"felejteni nem akartok"

Te nem akarsz felejteni?

2014. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a traumak sokszor ugy kerulnek bennunk feldolgozasra, hogy ujra es ujra ugy alakitod a helyzetet, hogy megismetlodjon. fokepp bantalmazas es nemi eroszak lecsengese utan. erdemes lenne beszelgetni errol egy szakemberrel.

az, hogy elfolytod, a szonyeg ala soprod a temat, vagy homokba dugod a fejed (=nem akarsz beszelni rola) nem fog mukodni. ezt sajnos fel kell tudni dolgozni, es az mar azt jelenti, hogy tudsz rola beszelni, beszelgetni.

2014. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocs. Elgépeltem. Előbbre volt az agyam mint a kezem. Tehát felejteni akar és nem felidézni bíróságon, stb.
2014. júl. 2. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!