Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak? Nagyon szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon szeretném egy másik lánnyal csinálni de a barátnőm nem bisex és félek hogy nem menne bele meg nem is akarom erőltetni.

Figyelt kérdés
De még nem csináltam lánnyal (fiúval se) és nem bánnám ha az első a legjobb barátnőmmel lenne mert benne megbizok meg minden és nem valami netről összeszedett lánnyal akarom. Főleg mivel nehezen bízok meg idegenekben.

2015. okt. 29. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Nekem volt egy majdnem barátnőm (csak lefeküdtünk, de nem lett komoly kapcsolat mert otthagyott egy zeggfejért), aki biszex beállítottságú volt, és szívesen csajozott volna velem- állítása szerint. Jelenleg van egy lány akivel laza kapcsolatban vagyok a távolság miatt, ő is ilyen típus, de még nem találtam nekünk alkalmas lánypartnert. Szóval ez van. Ne erőltesd rá a bnődet semmire, mert rámehet a kapcsolatod.
2015. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szóval, te nem bízol a barátnődben, és nem is szereted. Ugyanis a szexhez érzelem kell, szóval azzal kéne csak lefeküdni, aki iránt megvannak az érzelmeink. De ha te mással is akarod, akkor ott baj van (érzelmileg)
2015. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány evés vagy?
2015. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

kezdj barátkozni.

mert az a helyzet amit írtál eléggé off.

2015. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!