Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van nőm, de kívánom a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nőm, de kívánom a másik nemet is, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemed? korod? A lány tudja hogy bi vagy?
2015. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én most meg mondom a Bi sexualitás ellen szert(nem mint ha bajlene az). Én régebben ki szeretem próbálni hogy milyen fiúval néhány dolog. Aztán soha nem sikerült. Aztán át gondoltam a dolgokat és rá jöttem hogy nem is akarok sexelni fiúval.
2015. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
nem vagy egyedűl ezzel a problémával.
2015. okt. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Te most fiú/lány vagy?

Mi az, hogy mit csinálj?

Nekem is van barátom, miközben tetszenek más lányok meg fiúk is, mégse vetődöm rá egyikre se, csak a biszexualitásom miatt.

Ha mással akarsz kavarni, szakíts a barátnőddel, egyébként meg légy hűséges hozzá és szeresd.

2015. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KöszönömSok jó választ kaptam :)
2015. okt. 9. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit számít ha bi vagy heteró vagy? Ha heteró vagy, akkor csak az ellenkező nemed kívánod és akkor azért nem csalod meg barátnőd, mert barátnőd van. Ha bi vagy, akkor mindkét nemet kívánod és akkor azért nem csalod meg a barátnőd, mert barátnőd van.


Ennyi. Mi a különbség abban, hogy heteró vagy bi vagy, ha éppen kapcsolatban vagy? Semmi. Ugyanúgy vagy megtartóztatod magad, vagy nem.

2015. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

szerintem egy isteni 2 biszex fiú+1 heteró lány hármas felállás az amiben kiélheted illetve kipróbálhatod magad, hogy milyen izgalmas és jó érzés lehet számodra is.


engem is mocskosul izgat ez az egész


27 F Bp

2015. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!