Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, akik csalják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, akik csalják a barátnőjüket olykor pasikkal, ez fordítva is igaz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha pasi van, lánnyal csaljátok?

A kérdés azokhoz szól, akik hajlamosak erre, nem azokhoz, akik nem csinálnak ilyet. Mert pl egyesek büszkén vállalják, hogy félr**rnak.



2015. okt. 22. 08:29
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 22. 08:29
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Tudod csak mert valaki bi, nem azt jelenti hogy ugyanazt érzi mindkét nem iránt. Férfit nem csalnék soha nővel, mert el sem tudom képzelni hogy összejöjjek férfival.


Nekem a férfiak csak dugásra vannak. Arra hogyha teli vannak a golyóim anyaggal/levezetendő energiával, akkor azt férfiak seggébe-szájába toljam bele. Egy férfiba sosem tudnék szerelmes lenni. Egy férfival sosem tudnék kapcsolatot elképzelni. A férfiakat még csak az utcán sem nézem meg soha.


Szóval nem, férfit sosem csalnék meg nővel, hiszen sosem jönnék össze férfival.


22/F, bi

2015. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értelmes. nyilván azokhoz szól a kérdés, aki férfiakkal is van kapcsolatba, vannak ilyen biszexek is.:P
2015. okt. 22. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A másik: Férfi partnert "egy kicsivel" könnyebb szerezni, mint női partnert.


Hogy szerzel magadnak férfi partnert:

Felmész valami partnerkeresőre a neten, ahol ráírsz valaki olyanra, aki az adatai (kor, testalkat, vágyak) alapján megfelel neked. Képet cseréltek és dumáltok kicsit, majd 1-2 nappal később találkoztok dugni.


Hogy szerzel magadnak női partnert:

Eszetlenül megizzadsz érte, sokkal jobban mint egy férfi partnerért. El kell hozzá menned csajozni, próbálkozni kell rengeteg lánynál, viselni az elutasításokat, jófejnek lenni, minden létező dologban maximálisan odatenni magad. És akkor majd egyszer csak jön valami, a elég sokáig és kitartóan próbálkozol.


Szóval szerintem ezért is ritkább, hogy a férfit nővel csalja meg a férfi. Nőhöz nehezebb jutni, mint férfihoz.

2015. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ezt elhiszem:DD

de nőt se lenne nehéz találni szeintem, én meleg vagyok, de tapadnak rám a nők, a férfiak kevésbé.:DD

2015. okt. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!