Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ket biszexualis ember kozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ket biszexualis ember kozott mukodhet egy kapcsolat? Mi a velemenyed?

Figyelt kérdés

En es a baratom mindketten azok vagyunk, a szemelyisegunk miatt gondok vannak ugyanis en is zarkozott vagyok es o is a (kapcsolat elejen egymasra varunk hogy valaki iranyitson, marmint irjon, randit beszeljunk meg, ilyesmi) O hozza van szokva ahhoz hogy a masikfel kozeledik, de viszont mivel nekem csak fiuval volt dolgom enis a fiura varok hogy elkezdje a dolgokat en pedig igazodok.

Ez miatt nem toltunk tul sok idot egyutt ugyanis egymasra varunk hogy keressuk egymast. A kommunikacioval nincs baj, sok mindendben eggyet ertunk, hasonloak vagyunk. Neki tetszik az hogy en egy picit fius vagyok nekem pedig az hogy o nagy reszben lanyos (fius vonasai megszoktak nyilvanulni mar amennyit latok belole de, amint mondtam keveset toltunk egyutt..) :(

Mukodo kepes ez a kapcsolat vagy ez inkabb felejtos?

Velemenyem szerint valamelyikunknek kellene az erosebb "jellemnek lenni" igy az elejen hogy megismerkedjunk, legyen lelki kotelek es akkor en is besegitek (termeszetembol fakadoan ez nem is kerdes) mert maskepp ez akkor felejtos. Mi a velemenyetek?



2015. okt. 18. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
6%

Te, fiús? :D Ugyan, kérlek... :D Akkor nem lenne ezzel gondod.

A kérdés meg hülyén van megfogalmazva, a problémátoknak a személyiségetekhez van köze, nem a szexualitásotokhoz. Ti meg balf.szok vagytok. :D

Amúgy nem kell valamelyikőtöknek lenni az erősebbnek... mindkettőtöknek egyformán kéne keresnie a másik társaságát, nem csak a srácnak kezdeményezni, az hosszú távon mocskosul bántó tud ám lenni egy fiú számára is, nem csak a lány számára...

2015. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
100%

"ugyanis egymasra varunk hogy keressuk egymast."

"A kommunikacioval nincs baj"


Khm. Nekem ezt pont azt mutatja, hogy a kommunikációval van a baj.


"Velemenyem szerint valamelyikunknek kellene az erosebb "jellemnek lenni""


Nem. De ha szerinted igen, akkor legyél te az, ne másra várj.

2015. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó lehetőség adódott egy jó kapcsolatra, azt rémes dolog lenne veszni hagyni, főleg gondolj bele: ez Magyarország, és ilyen helyen mégegy ilyen ember nem lesz.
2015. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ba-szki ez így nagyon nyögvenyelős. azért fog zátonyra futni a dolog mert nyápicok vagytok.kicsit fiús ugyanmár akkor lépnél.

ő lányos. talán ad jeleket? (mint a csajok álltalában)

nem aztmondom,hogy nyaljátok egymást a buszmegállóban de azért egy sétára bárki elhívható (randi mégha nem is eskile neki) bármikor.ahogy moziba,biliárdozni stb.

nem kell klasszik randi program-bár gyakorlatilag minden az.

Felejtős,ha csak így tessék-lássék módon álltok hozzá. részedről némi javulás van,ha már addig jutottál,hogy ide írsz,és te is érzed,hogy ez így nem nyerő.

tehát hívd el valahová.

2015. nov. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az EMO-s klubban érdeklődj!
2015. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!