Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek volt ilyen érzésetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés

Egy elég fiatal bisex fiú vagyok.

Az előző osztályomból több lány és csak egy fiú fogott meg,de az az egy fiú eléggé....

Én erősebb testalkatú vagyok,ő meg vékony és ízléses kockahasú,nagyon jó seggű gyerek :D

De ilyen kis törékeny...

Mindíg arról ábrándoztam hogy zuhanyzás közben csinálunk dolgokat meg ilyen erotikus helyeken és ő a lány..

Ez normális?


2015. okt. 11. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Hogy normális-e? Nézőpont kérdése.

De bakker, erről szól, hogy mindkét csapatban játszol. Tetszik a jó seggű girhes (bocsi, "törékeny") gyerek is, nem csaj a csajok. Mi itt most akkor a kérdés?

2015. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy normális, viszont azzal meg kell tanulnod együtt élni, hogy az ember mint élőlény, alapjában véve irigy, és önző. Tehát ha ezt te fel mered vállalni, akkor sokan fognak cseszegetni. De a lényeg az, hogy igen, ez teljesen normális dolog. Nekem még nem volt ilyen érzésem mert tény, hogy nekem is vannak durva fantáziáim, de amint élőben meglátok egy akármilyen szép vagy csúnya pasit, egyáltalán eszembe se jut hogy vele ilyesmibe belemenjek.
2015. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2015. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!