Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek is van ilyen érzésetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van ilyen érzésetek, hogy elsírnátok magatok?

Figyelt kérdés
Egy fiúval ismerkedtem a nyáron. Többször taliztunk, de aztán vhogy úgy alakultak a prgramok, hogy nem találkoztunk. A lényeg, hogy érzem a viszonyunk már más lett, amitől én tök rosszul érzem magam. Olyan mintha elvesztettem volna. Azt is rosszul éltem meg, mikor bejelentette, hogy nem akar most már szexelni. Kb sírni tudnék. Pedig nem volt kapcsolat csak barátság extrákkal, mégis rossz. Főleg, hogy tudom jó pár dologban becsap, csak hát sajna rájövök:(

2015. szept. 24. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom amikor becsapnak..
2015. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem jó érzés, ha véget vetnek egy kapcsolatnak. Akkor is, ha csak szexbarátság volt.
2015. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#3: én is az ilyen agyatlanakat, mint te.
2015. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én ha megkedvelek vkit, akkor mindent beleadok. Szeretem megölelni, megsimogatni, stb. Ráadásul még kis fiatal volt. Annyira szeretném megvédeni a butaságoktól. A nemibetegségektől, stb. Mert az ő is érzem, hogy felelőtlen és ááá. Nem vok ilyen nyávogós, de ez most vhogy rossz. Az ősz amúgy is kicsit depis mindig :D
2015. szept. 24. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2015. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
25
2015. szept. 24. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
talált közbe mást?
2015. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!