Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Később lehet, hogy változik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később lehet, hogy változik az ízlésem? CSak tinik jönnek be.

Figyelt kérdés
Már 25 vok, de mindig csak 20 alatti pasik jönnek be. Azokat nézem, stb. Azonban nekik meg sok a 25 év. Olyanok válaszát várom, akik szintén tiniket kedveltek, hogy náluk ez idővel változott? Csak mert borzalmas ez így:(

2015. aug. 28. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem 20 évesen miért nem adatott meg egy ilyen lehetőség...Szeretnék fiatalabb lenni...Egyébként az izlés változni fog szerintem előbb vagy utóbb
2015. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
most te meleg vagy? am nekem is a tinik jönnek be de a csajok :D és ez nem fog változni soha
2015. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bi de csajoknál nem gond ez csak srácoknál. Vhogy a csajoknál a kor még előny is mostanság :D
2015. aug. 28. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom te hol élsz... de felénk minden 18 körüli pasi örült volna egy 25 körüli nőnek. :D Vagy te is pasi vagy? Mert ez nem világos a kérdésből... :D
2015. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú vok
2015. aug. 29. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a 20 alatti fiúk jönnek be!, sajnos...

Ja, és én 36 vagyok, így még hátrányosabb helyzetben vagyok, mint te!

A te korodban én is azt hittem, hogy ez majd idővel változni fog!, de nem változott...

2015. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is, szintén 25 éves és a 17-22 éves korosztály jön be. Egyelőre nem látom jelét hogy ez változna. Azért ki lehet fogni srácokat így is, de valóban sokaknak már "idősek" a 25 évesek. Mondjuk én legalább fiatalabbnak nézek ki, sokszor még 18-nak se néznek :D
2015. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy jött most elő, ennyi év után ez a kérdés, de azóta biztos tudod, hogy NEM VÁLTOZIK. Estleg ki tolódik az év.

Én 60 feletti bi férfi vagyok, és ugyan úgy a 16- 20 éves tetszik, csak mostmár a 20 helyett bejön a 30 is !

Persze a valóságban 43 éves volt mostanában a leg fiatalabb srác.(az is 20év )

2022. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!