Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most biszex vagyok vagy meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most biszex vagyok vagy meleg?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy olyan 13 éves koromig a csajok érdekeltek érzelmileg és szexuálisan is.


Aztán időközben elkezdtek érdekelni a fiúk is... Mostanában csak azok érdekelnek, a csajok maximum szexuálisan, de annyira nem.


Viszont ha néha meglátok egy jó csajt, aki tetszik nekem, akkor lehet ahhoz érzelmileg is vonzódom, és nem csak szexuálisan... Most akkor szerintetek ha találok magamnak egy olyan csajt, aki iránt nem csak szexuális vonzalmat érzek, akkor biszex vagyok?


18/F


2015. aug. 20. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
95%

Biszex vagy.


Tudod a hetero vagy a homoszexnek csak egy fokozata van. Ha a saját/ellenkező nem iránt vonzódsz totálisan, akkor homo/hetero vagy.


De ha bármilyen értelemben is érdekel mindkét nem, akkor bi vagy.


Én pl. inkább a nők iránt érdeklődöm. Nem tudnék férfiba szerelmes lenni, férfival tartós kapcsolatot elképzelni és utcán sem nézem meg őket. De attól még néha szívesen seggbe rakok egyet-egyet. Tehát én inkább a heteró ág felé húzok, de attól még bi vagyok.


Te is bi vagy, csak majdnem fordítva, mint én.


21/F

2015. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én dettó olyan vagyok mint az előző hozzászóló, érzelmileg csak a nők vonzanak,szexuálisan változó,hogy mikor melyik nem érdekel jobban.


21/F

2015. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!