Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez most mit jelent? Bővebben lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha érzelmileg kizárólag lányokhoz vonzódom, és csak velük tudnék hosszú kapcsolatot elképzelni, viszont fizikailag csak fiúkhoz vonzódom, és csak rájuk áll fel, akkor én most mi vagyok? A lányokkal való szextől nem undorodom, egyszerűen csak nem jövök izgalomba tőlük, viszont elég ha meglátok egy jóképű srácot, máris teljesen beindultam, viszont velük meg nem tudnék elképzelni tartós kapcsolatot, mert érzelmileg nem vonzódok hozzájuk. Más is van ezzel így? Ezt hogy lehetne megoldani? Mit csináljak? 18/F

2015. aug. 4. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

ez borzasztóan hangzik..

talán fiúba is tudsz szerelmes lenni egy idő után, ha együtt vagytok.

Illetve, ha szerelmes vagy egy lányba, talán idővel megkívánod.

Sztem te az a fullosan biszex lehetsz, aki mindent mindkét nemmel, csak most még más kíván szíved meg a szerszámod :D

2015. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)

nem tudom, már egy jó ideje ez nem változott sajnos, de remélem igazad van, hogy mindkettővel mindent, vagy legalább az egyikkel mindent, de ez így szörnyű

2015. aug. 4. 01:07
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Először is fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Attól, h a férfiakhoz is vonzódsz, nem vagy kevesebb egy cseppet sem!


Ha gondolod írj privátot, beszélgethetünk!

2015. aug. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

fiatal vagy van időd,keress párt,ha fiú akkor adj időt magadnak hátha megszereted.

ha lány akkor is hátha felizgulszrá,és tömheted reggeltő estig.

vagy keress transzit.az mindkét nem előnyeit egyesíti.(vagy olyan ronda,hogy bottal se...)

2015. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy valahogy fiúval tényleg csak annyi, hogy bejön, de utána nem tudnék mit kezdeni vele. Lehet így egyáltalán kapcsolatot kialakítani? Ha meg lány, akkor még elkezdődhet egy kapcsolat, csak ha odáig jutunk, akkor nem tudok mit csinálni. Sajnos transzival pont, hogy a legrosszabb. Sem nem izgulok fel rá, se nem vonz érzelmileg.
2015. aug. 4. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ugyanígy vagyok ezzel :c ugyanaz a bajom mint neked, kérdező... ha gondolod beszélgethetünk privátban :)
2015. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanolyan helyzetben vagyok, mint te. Csak én fiú létemre érzelmileg a fiúkhoz vonzódom, fizikailag meg a lányokhoz.

Csak is fiúval tudnék ölelkezni, csókolni, és szeretni. De sajnos nem áll fel rájuk :(

2015. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pszichoszexuális fejlődésnek a az állomása, amikor erotikus vágyakozás van, ami nem azonos az érett szexualitással.
2015. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!