Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segítség, bi vagyok? Csináltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, bi vagyok? Csináltam egy csapattársammal.

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. A lányokkal sose volt gond, több barátnőm is volt, a szexet is mindig élveztem velük, amennyire tudom, ők is velem.

Járok fociedzésre, pár hete jött egy új csapattárs, 18 éves srác.Dumálgattunk, és kiderült, hogy elég sok közös témánk van, bírjuk egymást.

Tegnap este, az edzés után is beszéltünk, beültünk sörözni egyet. Kicsit sokat ittunk végül, és nem csak sört. Utána még hazáig mentem vele, közben is dumáltunk, hülyéskedtünk. Mondta, hogy menjek be, már késő volt, éjszakai busz se nagyon jár arra, ott is aludhatok, ha akarok. Így bementem. Bent folytattuk a beszélgetést, hülyéskedést. Egy pillanatra egymás szemébe néztünk, és úgy éreztem meg kell csókolnom. Megtettem. Aztán még csináltunk egyéb dolgokat is, őszintén szólva eléggé élveztem.

Amikor reggel felébredtem, elég furán éreztem magam meztelenül, egy szintén pucér srác mellett. Eljöttem, amíg aludt, azóta ne beszéltünk, nem tudom, mit mondhatnék neki. Mit gondoltok?

20/F



2015. júl. 23. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus focista,és még ne higyjünk a sztereotípiáknak. :) Na az én fiam biztos hogy nem fog focizni,bazzeg egyenesen mintha balettre járatnád.


Ami a leggusztustalanabb az a sok nyálcsorgaró meleg a válaszolók között. Mit élvezkedtek rajta? Azon hogy elindult a lejtőn? Az ő helyzetében még nem volna késő a lányokhoz pártolni. Tragédia.

2015. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

Annyiban egyetértek, hogy tényleg gáz, hogy itt csorgatja néhány ember a nyálát a részletekre...

De..

Aki hetero az mit keres a biszexuális részlegbe? Hmm. Szerintem senkit nem érdekel a homofób véleményed, dolgozz csak a gyerek a projekteden (ha nincs), de senkit nem érdekel szerintem. Az, hogy itt kimutatod milyen a mentalitásod és mennyi eszed van az a te problémád:D Attól, hogy itt éled ki magad X évesen még vannak meleg/biszexek, és lesznek is.:D Kár erre szentelni az életed:DD Gyerekedet ne írasd focira, de magadat írasd be egy hittanra vagy kérj időpontot phszihológustól.:))

2015. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
28%

Oda posztolok ahová akarok, egyébként a fiú nem biztos a dolgában,így a magamfajta normális emberek még a menthetőt látják benne. Jah,hogy csak a meleg biztassák a rossz döntésre? Szegénynek akkor nem sok esélye lenne a normális életre.


A vallást meg a pszichológiát ne is hozd szóba,hiszen pontosan ez a két ágazat nem tud mit kezdeni a magad fajtákkal. Elég árúlkodó jel...


Szumma,aki talán biszexuális annak nem egy csorda nyálcsorgató meleg buzdítására van szüksége,főleg ilyen fiatal és befolyásolható korban. Ha 35 évesen még mindig azon töpreng majd,hogy mikor és hol lehetetlenedett el az élete,hogyan választhatta azt az utat amit talán nem is akart választani,ott lesztek majd mellette és vállaljátok a felelősséget? Nem. Idióta internetes propaganda huszárok. Bele sem gondoltok mennyit ártotok.


Szállj le a földre,sosem lesz megértés és elfogadás,legfeljebb a Ti fejetekben. Menj vonulj fel,legalább egy évben egyszer jól érezheted magad.

2015. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13 mi az, rossz napod van? :(
2015. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!