Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Segítség, bi vagyok? Csináltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, bi vagyok? Csináltam egy csapattársammal.

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. A lányokkal sose volt gond, több barátnőm is volt, a szexet is mindig élveztem velük, amennyire tudom, ők is velem.

Járok fociedzésre, pár hete jött egy új csapattárs, 18 éves srác.Dumálgattunk, és kiderült, hogy elég sok közös témánk van, bírjuk egymást.

Tegnap este, az edzés után is beszéltünk, beültünk sörözni egyet. Kicsit sokat ittunk végül, és nem csak sört. Utána még hazáig mentem vele, közben is dumáltunk, hülyéskedtünk. Mondta, hogy menjek be, már késő volt, éjszakai busz se nagyon jár arra, ott is aludhatok, ha akarok. Így bementem. Bent folytattuk a beszélgetést, hülyéskedést. Egy pillanatra egymás szemébe néztünk, és úgy éreztem meg kell csókolnom. Megtettem. Aztán még csináltunk egyéb dolgokat is, őszintén szólva eléggé élveztem.

Amikor reggel felébredtem, elég furán éreztem magam meztelenül, egy szintén pucér srác mellett. Eljöttem, amíg aludt, azóta ne beszéltünk, nem tudom, mit mondhatnék neki. Mit gondoltok?

20/F



2015. júl. 23. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hol itt a probléma??
2015. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Mostantól csak egymásnak passzoljatok. :D
2015. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy még sosem voltam ilyen helyzetben, és nem tudom, mit akarok. Nem hinném, hogy készen állnék egy kapcsolatra fiúval. Esetleg egy titkos szexkapcsolat, de ebben se vagyok biztos, pláne, hogy ő szeretné-e. Egyébként neki is barátnői voltak eddig, szóval gondolom, hogy neki is új a szitu.
2015. júl. 23. 16:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgysem tudjátok örökké halogatni, hogy megbeszéljétek a történteket, szóval kérdezd meg, hogy ő hogy élte meg a dolgot (csak egyszeri botlás, vagy akarna többet is) Aztán majd kialakul, hogy mi lesz...
2015. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, az vagy.
2015. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Csináltad, tetszett, folytatnád, bi vagy. Azonnal beszélj vele, ebben a szituban benne van egy izgalmas szexkapcsolat lehetősége ;)
2015. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Semmi gond nincs ezzel, főleg ha jó volt mindkettőtöknek. Ha egyszeri alkalomra gondolsz és nem csinálnád többet attól még nem lettél biszex. Ha rendszeresen csinálnád akkor esetleg. Szerintem nem kell furán érezni magad, minél előbb le kell tisztázni hogy neki is jó volt-e? Ha igen: örülj, mert akkor összejárhattok diszkréten alkalmanként.

Kíváncsi vagyok hogy végződik a történet..!

2015. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Elmesélnéd részletesen? :)
2015. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan mit csináltatok :)?

Te melyik szerepben voltál :)?

2015. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azóta beszéltünk. Egy azonos nemű kapcsolatra egyikünk sem áll készen, ő is azt mondta, és én is így érzem (egyelőre), hogy kapcsolatot csak lánnyal tud elképzelni. Viszont felmerült, hogy néha egymásnál alhatunk, jövő hét hétvégére beszéltük meg az első ilyen alkalmat.

Nem tudom, hogy miért számít, de végül is leírhatom, ha már kérdeztétek: én voltam a fiúszerepben, orálisan és análisan is szeretkeztünk.

2015. júl. 27. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!