Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki letudja szopni magát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki letudja szopni magát?

Figyelt kérdés

Én akárhogy próbálom hiányzik egy két cm. Van valami gyakorlat amivel tudom fejleszteni a hajlékonyságom?

irjatok kort aki megtudja! es hogy sportole valamit !


2015. júl. 21. 01:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszonylag sokan képesek az autofellációra ha ügyesen keresgélsz rengeteg videót találhatsz róla

az autocunnilingus sokkal ritkább na azt tényleg csak páran tudják megcsinálni

2015. júl. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
én is mindig próbálkozok vele de a baráznőm mindig megelőz ebben és elég jól csinálja ugyhogy hagyom hogy övé legyen az adag
2015. júl. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, gondolom a jóga segít. Én azt vettem észre magamon, hogy most aktív sportolás mellett egyre kevésbé tudok oda hajolni, pedig hajlékonyabb vagyok, de hátizmom és hasizmom is nagyobb lett emiatt az útban van.

Régen, sok nyújtással amikor még nagyon vékony voltam meg tudtam csinálni, hogy nyelvem elérje, egyszer-kétszer az ajkammal is sikerült nagy nehezen, de utána nagyon fájt a hátam. Szóval veszélyes!


Ami kell hozzá: sok nyújtás, és vékonyság. (vagy óriási méretek)

2015. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból nem vagyok rugalmas, de amióta jógázok(1éve) a makkot be tudom kapni. Persze próbálkoztam vele rengeteget, de az eke póz nagyon sokat segít, 10-20 percig csinálom, aztán be tudom kapni.:)
2015. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én le tudom szopni magam. :) Tini koromban kezdtem, és akkor semmit nem sportoltam. De ma is rendszeresen szopom magam. :) A hajlékonyság a fontos, csinálj hát nyújtó gyakorlatokat, az nekem bevált. :)
2015. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Peter Drag válasza:

Régen ment, most már (62) nem.

"Elhull a virág, eliramlik az élet..."

máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!