Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ki hogy szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ki hogy szeret szopni?

Figyelt kérdés

Jobban szeretitek ha ti irányítotok (a fiú passzívan fekszik, és ti kényeztetitek), vagy jobb ha a fiú dominál (dugja a nő fejét, ő irányít). Vagy is-is? Vagy egyéb? Jöhet priviben is.

27/f



2015. júl. 16. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Bár én még soha se szoptam, de a második variáció kicsit jobban bejönne, mint az első.

:)

2015. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem ha én irányítok, de a másik se rossz.
2015. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi előnyben részesítjük a lassú, érzéki szexet, ezért általában én irányítok. Szeretem, mert ilyenkor látom rajta hogy legszívesebben hozzám érne vagy megcsókolna, de inkább mégsem mert így nagyobbat élvez. Van viszont, hogy vadabb együttléthez van kedvünk, olyankor mindig ő a domináns, ő irányít. :)

18L

2015. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Változatosan.

Hangulatomtól függ, hogy hogy esik a legjobban.

2015. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én szeretek irányítani, de azt se bánom ha csak keményen szopni kell.
2015. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nálunk abszolút a pasim a domináns az ágyban úgyhogy legtöbbször ő irányít hogy hogy szopjak. eleinte nem bírtam de már jó ideje együtt vagyunk,megtanulta hol vannak a határaim és eszerint szopat és így jó mert tudom hogy minden rendben lesz.nekem erre a biztonságérzetre szükségem van. amúgy meg imádom ha ő irányít és szopat
2015. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 mégis mi baj történhetne? Mi lehet olyan biztonságtalan a szopásban? :D
2015. júl. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor milyen kedvem van :)
2015. júl. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A szopásnak az óriási elönye hogy nem lessz terhes tölle a babám, Amugy meg jo mert mindig kéznél van nem kell hozzákülön szobába bujni bár hol lehet alkalmazni téren kapualjban vagy buszmegállöban akár hajnalban a metrôra várva is hasznos idotöltés . És egy mindig kéznél levö elkésett születésnapot elfelejtettek vagy névnapot kihagyott utolagos ajándékként lehet kézbesiteni akár kollegának vagy ismerösnek kifejezetten baráti alapon kotöttségek nélkül. Nem kell hozzá tartôs kapcsolat hosszu járás, mert elsö alkalommal is be lehet dobni mint egy desszertet hogy kedvébe jar junk az arra éhes polgárnak. Persze lehet hogy tévedek akkor javitsál Ki valaki aki szerint csak hazasság levëllel lehet ezt alkalmazni..
2015. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meztelenül térdelve a legjobb és teljesen átadom magam a férfi akaratának.
2015. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!