Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti is ezt tapasztaltátok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ezt tapasztaltátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Inkább a fiatalok körben tapasztaltam ezt(23 alattiak), felsőbb korosztályt nem tudom.

Nekem többször mondták biszex fiúk, hogy ők nem szeretnének kapcsolatot. Azt mondták, hogy a szex az ami hozzá 2 embert érzelmileg. Ők azt mondták, ha párszor lefekszünk és dumálgatunk akkor még lehet többet is éreznének, de első a szex. Nem mondom, hogy ez csak biszex fiúkra vonatkozik, de náluk tapasztaltam inkább.

Tényleg így lenne, hogy a szex legyen az első, és utána bármi kialakulhat, vagy ez inkább csak duma?:D

Soha nem értettem megmondom a frankót miért lennék pl. szerelmes valakibe mert szexeltünk 2-3×.

Van ilyen szerintetek? Előfordult már veletek, hogy tényleg először szexeltetek aztán többet érzett a partner vagy esetleg ti? Vagy nektek is csak ezt hazudták és pár szex után sem lett több?


ui: gyengébbek kedvéért fiú vagyok



2015. júl. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te nem sokszor szexeltél még, igaz?
2015. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogynem:) Csak főként kapcsolatot kerestem más melett, de már feladtam ezt, csak még mindig ezt írják páran...
2015. júl. 16. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyünk őszinték. A szex alapja minden kapcsolatnak. A többi az meg kialakul. Lehet mondani, hogy kapcsolatot keresek de ha nem passzolunk mindegy, akkor se megy majd. Amúgy értem a gondot. Sajnos tényleg túlságosan fellazultak a dolgok. Nyáron ez erősebb.
2015. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én azt is megértem maximálisan, ha valaki azért nem akar kapcsolatot mert hol lennénk együtt, kettesbe stb...

De akkor ezt véleményem szerint meg lehet mondani, és nem azt mondani, hogy hát jó gyere fel párszor, vagy felmegyek aztán kitudja mi lesz. Mert nyilván és sem keresek olyan kapcsolatot ahol nem lehet normálisan együtt lenni.

2015. júl. 17. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a meleg/bi kapcsolatok egy része tényleg ijen.

Nem akarnak felesleges köröket futni:randi 26x, aztán a lakáson is 13x és aztán sex ami vagy jó,vagy nem.

első sex,ha jó akkor lehet szó kapcsiról.

Mert,ha rossz a sex akkor,még a hetró kapcsolat sem tartós.

2015. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!