Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, lányok! Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Szerintetek is a barna hajú, barna szemű lányok a legszebbek? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. jún. 24. 23:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
28%
nem általánosítanék, de igen van benne valami :D
2015. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
24%

Pl itt van ő, fekete hajú lányka (és gondolom tudjátok is ki):


[link]


Ezen a képen annyira nem előnyös, de bombasztikus csaj. Ez a fekete haj (lehet akár festett is, lehet hogy akár ez is az, nem tudom) olyan dögös, hogy egyszerűen kérdőre vonom ilyenkor hogy:


"hogy lehet valaki ennyire szép?"


[link]


Megfelelő adottsággal a fekete hajú lányok a legszebbek. 2 barátnőm volt, nekik is fekete hajuk volt, és ez nem véletlen - szerintem.

2015. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
24%

Több férfinek bejön a barna haj,igen,de nem azért mert szebb,hanem,mert a barna szín melegsége miatt ők kedvesebbnek tűnnek,így könnyebben bevehetők a férfiak számára,míg a feketéktől,szőkéktől,vörösektől "megijednek",ők jutnak a vagányabbaknak

Szemet illetően hogy a barna többeknek tetszene az hülyeség

2015. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
100%

Minden bántás nélkül, a kommentekből úgy érzem, a kérdezőnek kisebbségi komplexusa lehet, talán elhagyták egy (szerinte is) különlegesebb lány miatt, és lehet, magának is ezért bizonygatja, hogy a barna kombó sokkal jobb. Nos, kedves Kérdező, nekem az a véleményem, hogy minden nőnél vagy egy szebb.. szőkén, barnán, vörösen, feketén. Mint ahogy mindenkinek van zsánere. Pl nekem Maite Perroni nagy kedvencem, gyönyörű nőnek tartom, de ugyanígy tetszik Charlize Theron, vagy Julianne Moore, sőt, Halle Berry is. Mindegyikük más karakter, másért különleges.

Egy 34 éves, szőke, zöld szemű, egészséges önbizalommal rendelkező nő...

2015. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bármilyen hajszínű és szemű lehet szép..:) Ez nem függ össze, de én pl a zöldet szeretem, mert nekem is olyan.
2015. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmire sem lehet rámondani(esetleg csak ideiglenes módon talán) hogy legszebb lenne.

Egyrészt, ha valakiről mindenki ezt mondaná, hogy mindenkinek ez kellene tetszedjen, az én szememben pontosan ettől taszítóvá vállna.

Másrészről meg egyáltalán minek kellene meghatározni bárkiről is, hogy a legszebb? Szerintem változatosságban, külömböző hajszínekben, vagy stílusokban a lényeg, meg hogy mindenki a maga módján legyen szép. Pl. taszító lehet számomra az, ha valaki hasonlítani akarna másokra, akiket a "legszebbnek" tituláltak, de emellett az illetőnek nem állnak jól az olyan idealizált színek vagy formák.

2015. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
100%

Egonövelés lvl 999

Barnahajú-szemű vagyok :' :)

2015. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
25%
Fuha ök tenylleg dögösek és ezt lányként mondom:),
2016. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
25%
Tenyleg tobbnek tettszik a barna szem!!!
2016. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!