Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudok elmenekülni ebből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok elmenekülni ebből a gagyi helyzetből? (meleg)

Figyelt kérdés

Nagyon kínos szituáció..

Éjjel nappali vegyesboltban vagyok jelenleg bolti eladó,pénztáros már kereken 2 éve egy helyen.

Nehezen ment az elején mert a főnököm(42/F) nem éppen a legbarátkozósabb ember szeret mindenkit szívatni és meglehetősen pofátlan alak.De sikerült megszoknom a mentalitását.És az utóbbi időben már felvettem vele a ritmust és egész jól kezelem a vele való kontaktust.

Nagyon nyers véleménye van a dolgokról,borzalmasan önfejű stb..És meglehetősen sokat piszkál.oltogat.

Nos sokszor előjött nála velem kapcsolatban ez a meleges oltogatás egy hétig az agyamra ment napi szinten.Egyik nap ezen a meleges oltós héten annyira az agyamra ment ,h elpattant valami nálam.És addig mentünk bele abba a témába ,h leszophatnám nem fog történni semmi stb..Hogy hangosan rávágtam ,h jól van benne vagyok ,ha most azonnal letolja a gatyáját és fel áll neki.Utólag fogalmam sincs ,h miért mondtam ezt talán azt hittem ,h befogja végre a pofáját.

Erre pár másodperc leforgása alatt bezárta a boltot és hátra vitt a raktár részhez ahol ez meg is történt.Be vallom akkor abban a pillanatban meglehetősen tetszett a szituáció és élveztem.Szerintem hasonlóképpen érezhetett ő is mert k.b 5 perc után hatalmasat lőtt a számba.Viszont amint vége lett ennek a dolognak nagyon rosszul éreztem magamat neki már van egy gyereke és felesége.Ez a dolog megismétlődött nem rég valamiért a bűntudatom ellenére még egyszer kipróbáltam vele mert nagyon hajtott a kíváncsiság,h újból érezzem. Megtörtént és most már úgy érzem ,h nem vagyok képes ezt a dolgot tovább folytatni.

És most jön a problémás része ugyan is ő folyamatosan írogat keres telón nem tudom ,h szerezte meg a számomat illetve sejtem valszínüleg a váltótársamtól.

Olyanokat magyaráz ,h már a legelejétől fogva vonzódik hozzám amióta oda mentem dolgozni meg ,h nagyon bejön a személyiségem neki.(ehhez képest 90%ban szét oltott mindig)Meg ,h mikor ismételjük meg újra mért így még nagyon kevesen elégítették ki ahogy én stb...

A legutóbb ajándékot is vett nekem mert tudja ,h hobbi szinten mit szeretek csinálni és alapanyagokat vett nekem hozzá.Egyébként én meleg vagyok és nem ő az első férfi az életemben ,de kizárt ,h a viselkedésemből vagy megjelenésemből rájöhetett volna erre ez 100%-osan a véletlen műve ,h 2tőnk között ez létrejött. Én viszont éltem a lehetőséggel amikor felkínálkozott.

Most meg nem tudom ,h tudnék ebből kilépni ?

Ha nagyon mélyen magamba nézek igazából tetszik nekem mint férfi és nem csak nyers testiségek motiváltak a tettemben,de képtelen vagyok szerető viszonyt folytatni vele mert félek ,h tönkretenne.

Csak az a megoldás létezik ,h kilépek a melomból nem ?

De jelenleg anyagi gondokkal is küszködöm úgy ,h nagyon kell a pénz. Ezért nem biztos ,h jó megoldás ott hagyni.Elég hosszú lett sry.



25/F



2015. jan. 18. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hű... Nem a legjobb helyzet :/ De talán a legtisztább lenne hogy ha elmondanád hogy rosszul érzed magad a felesége és a gyereke miatt és nem akarsz szétrombolni egy családot. Persze mielőtt egy ilyen monológba belekezdesz nézz szét neten hogy milyen munkalehetőségek vannak mert ha kirak akkor gondban leszel :S

18L

2015. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt nem akarod folytatni akkor melót kell váltanod. Nincs mese. A főnököd nem fog békén hagyni az biztos ha nem teszed meg amit ő akar. A mentalitásából ítélve (egyfolytában piszkált) valószínűleg szivatna keményen ha nem csinálnád neki megint. Titokban nézegess más munkákat és ha valahova felvennének akk itt mondj fel.
2015. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyet értek veletek. ő szerintem szereti ha úgy mennek a dolgok ahogy ő akarja..nem kérdéses szerintem hogy nem jó ötlet összejönni vele. szerintem meg kéne beszélned vele, persze elötte állás után kutatni.
2015. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pofonegyszerű.... ha zsarolni akar, hogy kirúg, ha nem elégíted ki, akkor említsd meg neki, hogy esetleg a feleségének meg a lányának megmutathatod az smseit. készíts hangfelvételt arról, amikor telefonál veled.


de amúgy mi ezmár, hogy csak úgy oltogat? nem tudsz kiállni magadért?

2015. jan. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és persze ez sexulis zaklatás is...ami még pénzt is hoz6 a házhoz...
2015. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. Mondd meg neki, hogy nem akarod többet leszpni, és ha megfenyeget, hogy emiatt kirúg, akkor fenyegesd vissza: a felesége új ismeretekkel fog gazdagodni.
2015. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétszer belementél a játékába. Már ne is haragudj, de magadnak köszönheted.
2015. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!