Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a barátnőm lefeküdt az egyik barátnőjével?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja volt egy nagy összeveszés és a mosolyszünet alatt a barátnőm lefeküdt egyik bnőjével (nem biszex,nem leszbi egyik sem)rohadtul kiakadtam,de végül ezt is tisztáztuk.

(Ne legyen félreértés,Nagyon Szeretem Őt!)



2014. júl. 13. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ugyanúgy megcsalás, akár fiúval csinálta, akár lánnyal. A biszexualitás nem kifogás erre, hisz persze, ezek szerint mindkét nemhez vonzódik (kétlem hogy teljesen hetero lenne a barátnőd), de az nem jelenti, hogy le is kell feküdnie velük. Én is megannyi emberhez vonzódom heteroként és a párom tökéletesen megérti, de attól még nem fekszem le velük. Kapcsolat az kapcsolat.
2014. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Megcsalás. az egyértelmű, meg az is hogy izgat a dolog minden normális pasit,,én fizetnék is érte ha két ilyen csaj közé kerülhetnék... 38F
2014. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Egy veszekedés után összefekszik valakivel. Ha egyszer megtörtént újra megeshet. Én kidobtam volna.
2014. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
54%

Hogy érted azt hogy lefeküdtek ?

Ha a csaj télleg megbánta akkor nincs nagyon okod arra hogy haragudj....

2015. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

Te meg tartottad a gyertyát ?

Am ugyanúgy megcsalás.

2015. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, azt te honnan tudod, hogy kényeztették egymás cicáját?

Az nem lehet, hogy ez egy jó kis bosszú?

2015. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, elfeledtem!

Kibékülnék, és beszálnék harmadiknak! :)

2015. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bíznék meg benne, és ez is rohadtul megcsalás, sőt...szerintem elég kínos, hogy rohan és lefekszik egy másik csajjal csak mert összevesztetek.


És mégis hogy tudott volna lefeküdni vele, ha nincs benne biszex hajlam, ha nincs a nők felé vonzalma? :D

Felizgult egy női testre...élvezte hogy lányt csókol, nyal, ujjaz és mellekkel játszik...szerinted hetero? :"D


20/L/L

2015. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
asdfghjk onnan tudtam hogy elmondta,hogy ez történt.
2015. jan. 10. 16:21
 20/20 A kérdező kommentje:
Ma már egyre több az olyan csaj van,akik a barátnőjükkel kevergetnek és azt mondják,nincs benne "semmi" (persze tisztelet a kivételnek)
2015. jan. 10. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!