Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a barátnőm lefeküdt az egyik barátnőjével?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja volt egy nagy összeveszés és a mosolyszünet alatt a barátnőm lefeküdt egyik bnőjével (nem biszex,nem leszbi egyik sem)rohadtul kiakadtam,de végül ezt is tisztáztuk.

(Ne legyen félreértés,Nagyon Szeretem Őt!)



2014. júl. 13. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Őőő... Fiam! Ez is megcsalás! Ha pasival tette volna, akkor is megbocsájtasz?!
2014. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom a részleteket, de gondolom egy buli alkalmával lehetett, tehát komoly érzelmek nem kötik oda.

Szerintem túl lehet lépni rajta, ha valóban csak egy kaland volt neki. És esetleg meg lehet kérni, hogy hívjátok meg magatokhoz a barátnőjét egy éjszakára. :) De ez már csak egy kis pikantéria...

2014. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Semmi. Ha ez neked gaz, akkor gaz, de szerintem nem nagy dolog, ha nem bi/leszbi, akkor csak kivancsisag volt, attol meg teged szeret. En bi vagyok, eddig minden pasim elfogadta ezt, nem is lennek olyannal, aki nem fogad el igy.
2014. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Jo neked legalabb mehet az edesharmas.
2014. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát ha pasival tette volna,tuti nem bocsátok meg!
2014. júl. 13. 14:53
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Egy büdös riba...nccal vagy. Ez téged is minősít!
2014. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Két dolgot nem tudsz helyesen: Megcsalt és biszex. EGy hetero csajt nem lehet semmiképp rávenni a homo szexre.
2014. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Jobb, mintha pasival tette volna meg.
2014. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Ha az én bnőm lefeküdne az egyik barátnőjével, valahogy nem izgatna, mármint nem lihegném túl, de ku*rvára megnézném. :D Ha bejelentené, hogy le akar feküdni, meg is engedném neki. Viszont, ha fiúval csinálná, biztos kidobnám, mert még a gondolat is taszít, hogy egy másik kan is megkapta. Sokszor meséli, hogy gyütt fürdenek a bnőjével, ha esetleg nála alszik és csak poénkodunk.
2014. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Én nem venném megcsalásnak, ha lánnyal csinálta.
2014. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!