Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi és meleg srácok ti benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg srácok ti benne lennétek egy ilyen "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Jó lenne találni pesten egy huszonéves srácot akivel a haverkodáson túl időnként össze lehetne járni egy kis közös verésre vagy orálra. Szerintetek esélytelen a dolog? Mi a véleményetek?

2014. márc. 2. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne esélytelen?
2014. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon régen keresek ilyet.:( Azonban mindenki 2-3 tali után eltűnik... Mindenki újra vágyik folyton...
2014. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én benne lennék. :)
2014. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom én is már vagy egy éve próbálkozom minden felé eredménytelenül :( sokan meg csak alkalmit keresnek pedig ebben pont az lenne a jó hogy rendszeres és megbízható a másik is.
2014. márc. 2. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, nem akarsz írni egy privit? :) Mennyi idős vagy és milyen korosztályban keresel?
2014. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

Nem, ez olyan "gyáva vagyok bevállalni egy normális kapcsolatot, de azért dugni akarok"-szindróma. Tényleg sokan keresnek ilyesmit, csak hát aki így gondolkodik, az ne csodálkozzon, ha nem talál rendszerest másokkal, akik szintén így gondolkodnak :D:D Hiszen ennek az a lényege, hogy ne legyen elkötelezettség, szóval nem kell csodálkozni, ha eltűnnek az emberek...

Szerintem döntsétek el, mit akartok, mert ezzel ám hosszú éveket el lehet bаszni.

2014. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kollégiumban lett pár orál barátom, ami azóta is tart.
2014. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék egy orálbarátnak
2014. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb akkor már egy rendes kapcsolatba belemenni ? :D
2014. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! :)


Én 25 éves vagyok,vékony,sportos srác.

Aki szeretne írjon!

Nem vagyok semmi rossznak elrontója :P

2014. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!