Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk/lányok! Ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk/lányok! Ti mikor és hogy jöttetek rá hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokáig történt mire megbirkóztam vele mert én eddig úgy voltam vele, hogy soha nem tudtam mindkét nemhez vonzódni egyszerre. Kb 14 éves voltam mikorr átváltottan lányok felé aztán nehezen elfogadtam hogy leszbi vagyok, de utána megint a fiúk érdekeltek. És ez így ment kb. 2 évig, nagyon össze voltam zavarodva de aztán rájöttem hogy bi vagyok. Még mai napig nehéz kiegyensúlyozni a két oldalt mert hol ez erősebb hol az, de mostanra kb. Ugyanúgy vonzódom mindkét nemhez.


Nektek mi a történetetek?

Véleményem szerint sok ember csak azérg vallja magát binek mert érez egy kisebb vágyat vagy kiváncsiságot, vagy csak divatból. Úgyhogy tényleg csak azokat kérdezem akik TÉNYLEG biszexuálisak.



2013. okt. 22. 18:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, tudom magamról már hogy biszex vagyok. Nehéz volt rájönni de sikerült :D

Nem, sajnos. :( Sok lány tetszett már de mind hetero volt. Még szerelmes is voltam, (akkor hittem azt hogy leszbikus lettem) hát azt kegyetlen volt átélni, talán még most sem sikerült túltenni magam rajta, hogy nem tudok csinálni semmit azellen hogy ő hetero.

Utána megint átbillentem a fiúk irányába :D de most nem nagyon tetszik senki, talán azért érzem egyenlőnek a két oldalt.

Az internetben meg nem bízok annyira sajnos.

2013. okt. 24. 21:36
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!