Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk/lányok! Ti mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk/lányok! Ti mikor és hogy jöttetek rá hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon sokáig történt mire megbirkóztam vele mert én eddig úgy voltam vele, hogy soha nem tudtam mindkét nemhez vonzódni egyszerre. Kb 14 éves voltam mikorr átváltottan lányok felé aztán nehezen elfogadtam hogy leszbi vagyok, de utána megint a fiúk érdekeltek. És ez így ment kb. 2 évig, nagyon össze voltam zavarodva de aztán rájöttem hogy bi vagyok. Még mai napig nehéz kiegyensúlyozni a két oldalt mert hol ez erősebb hol az, de mostanra kb. Ugyanúgy vonzódom mindkét nemhez.


Nektek mi a történetetek?

Véleményem szerint sok ember csak azérg vallja magát binek mert érez egy kisebb vágyat vagy kiváncsiságot, vagy csak divatból. Úgyhogy tényleg csak azokat kérdezem akik TÉNYLEG biszexuálisak.



2013. okt. 22. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
13-14 évesen már tudtam a fiúk is tetszenek a lányok mellett
2013. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én 14 vagyok. 13 évesen jöttem rá, hogy a csajokat is mindig megnézem az utcán, egy női mellre is betudok indulni, és ha szexuális álmaim voltak általában lánnyal .. De ezek mellett a fiúkat is szeretem, viszont lánnyal is eltudnék bármit képzelni és volt hogy egy lány is tetszett .. szóval így
2013. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló mint a tied, legalábbis a ciklikusságot illetően. Csak nekem az első lány időszakom azzal kezdődött, hogy beleszerettem egy konkrét lányba (ez volt 16 évesen). Aztán mire felocsúdtam, rájöttem, hogy a lányok érdekelnek. (Innentől kezdve csak ők érdekeltek, pedig előtte meg ez eszembe sem jutott, előtte csak fiúk voltak.) Ezen a ponton én is azt hittem, hogy most már leszbikus maradok, de aztán szépen beállt az egyensúly, ismét elkezdtek érdekelni a fiúk, de nem szűnt meg a lányok iránti érdeklődésem sem.
2013. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Qkk ***** válasza:
75%

Már gyerekkoromban játszottam mindkét nemmel szexuális

játékokat,ami egyáltalán nem zavart.Pubertáskoromban a

lányok érdekeltek jobban,felnőttként újra a fiúkkal is

voltak kalandjaim.Szerelmes csak nőbe tudok lenni,férfi

tekintetében pusztán az örömszerzés motivál.Persze az a

legjobb,ha vegyespárossal jöhetek össze,de ez sajnos

ritkán fordul elő. Véleményem szerint minden ember eleve

biszex hajlamú,csak környezeti hatásra elnyomja magában,

pedig teljes életet másképp nem élhet senki.

2013. okt. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Véleményem szerint minden ember eleve

biszex hajlamú,csak környezeti hatásra elnyomja magában, "

Mindenki különböző mértékben ugyan, de alapvetően egyetértek, szerintem is így van. Más kérdés, hogy megéli-e valaki a biszexualitását, vagy egy nemre koncentrál inkább. :)

2013. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is tudtam,hogy mindkét nem vonz,de csak 13 évesen tudtam meg hogy neve is van a dolognak.Nyíltan csak lányos kapcsolataim voltak,a fiús vágyaimat titkolom,így nagyon nehéz akár alkalmi kapcsolatot is létesíteni.
2013. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
én melegként jókat mosolygok azon, hogy egy biszex a szexualitását nehezen tudja elfogqdni... :)
2013. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,Te most hány éves vagy,hogy úgy érzed végre meg van az egyensúly? Egyébként velem is nagyjából így volt,mindig ciklusok voltak,hol csak a nők érdekeltek,hol csak a férfiak... de valahogy az életem is mindig így alakult,vagy férfiak vettek körül,vagy a nők... bár sajnos volt,hogy nem az a korszak volt,amire éppen vágytam volna.Jelenleg sem az jön össze,amire szükségem lenne. :)
2013. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17 :)

Bár lánnyal sajnos még nem volt kapcsolatom mert a környéken nem ismerek bi/leszbikus lányt és akikbe belezúgtam mind hetero volt. Így ez az oldal egyfajta álmodozás marad. Sajnos. De úgy érzem a vonzódás nálam egyenlő a két nem felé, de tapasztalataim eddig csak fiúkkal voltak.

2013. okt. 24. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Óó,ne haragudj,de akkor még fog álmatlan éjszakákat okozni az identitásod. :D Egyébként én csak akkor éreztem magam úgy ténylegesen biszexuálisnak, amikor éppen nem volt senki,aki érdekelt volna. Pl. olyankor fiút,lányt megnéztem az utcán. Viszont,mikor beleestem egy férfibe,akkor el sem tudtam képzelni nővel...de ugyanígy történt fordított esetben is.

Egyébként a környezetedben valóban senkiről sem tudod,hogy esetleg hasonló lenne az érdeklődésetek? Interneten sem próbálkoztál ismerkedni lányokkal? Ott azért elég sok lehetőség van. Bár majd jön az magától,de azért igyekezz,érdemes minél hamarabb kipuhatolni,hogy na,hogy is van ez. :)

2013. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!