Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Ti hogy jöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Ti hogy jöttetek rá, hogy biszexek vagytok és hogyan jött az első próba sráccal?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, de kb 1 éve azt vettem észre, hogy nem csak lányokat, hanem fiúkat is megnézek. Vékony, átlagos és sportos srácokat. Sőt gondoltam már arra is milyen lenne velük ölelkezni, megdugni, stb. Arra is gondoltam már, hogy csak kíváncsiság, de érdekelne más biszex fiúk véleménye. Nem szeretném ha kiderülne rólam, hogy vannak ilyen gondolataim, így a társkeresőkön történő ismerkedés kizárt.

2013. szept. 17. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az első proba:hagytam magam egyszer mindent kikell próbálni alapon.persze volt bennem kíváncsiság ,és éreztem is hogy necsak a csajok jók nálam.

ha akarsz írhasz privit.

2013. szept. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

fantáziáltam sokat egyik legjobb haverommal. aztán részegen egy buliban..vele


23/F

2013. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Beszéltél Dr Lapua-val? Úgy látom igen!
2013. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is régóta éreztem ezt, de mivel mindig volt valami csaj, vagy épp barátnőm nem törődtem vele. Aztán egy hosszabb kapcsolatom után elkezdett jobban érdekelni a dolog. Végül nem hagyott nyugodni, társkeresőztem, pedig nagyon nagyon óckodtam a dologtól, és végül ott ismerkedtem meg egy sráccal akivel aztán együtt is voltunk.

Szerintem, ha úgy érzed, próbáld ki, úgy sem fog nyugodni hagyni a dolog. Én is sokkal nyugodtabb a vagyok mióta tudom, és elfogadtam a helyzetet. A szexualitás nem választás kérdése:) Ha van még kérdésed, csak bátran!

20/f

2013. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A koleszban láttam a fürdőben a másik fütyijét.

Aztán közelről is, nagyon közelről :)

De csak a cumizást szerettem meg!

Ja és a cumiztatást :P

2016. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!