Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Szökés sztárja meleg! Akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szökés sztárja meleg! Akik nem csípik a melegeket, akkor azok most nem csípik őt se, meg a Szökést se?

Figyelt kérdés
Én bi vok, tehát nekem semmi bajom vele. Örülnék ha ilyen lenne a magyar bi és meleg fiú kínálat:) Bár van sok ilyen is, de több kéne:)

2013. aug. 23. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az volt a célod, hogy aki ki nem álhatja a melegeket az most megszeresse őket? Vagy mi?
2013. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát sajnos le vagyok taglózva..Tegnap dobtam tűzbe a Szökés mind a 4 DVD-jét díszkiadásban:D
2013. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tom Cruise egy szcientológus szektás, mégis nagy színésznek tartom... Engem nem érdekel egy színész magánélete, amíg jól játszik
2013. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig a kedvencem marad,mindig is gondoltam róla hogy meleg:)Szeretem wentwort millert.26F meleg
2013. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen részt sem láttam ebből a sorozatból. Úgy hogy engem ez a hír abszolút hidegen hagyott.
2013. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez homofóbot érzékenyen érintett, akik nem gondolták volna, hogy meleg, és mégis kiderült, hogy ezek szerint olyan is lehet meleg, akikről nem hitték volna. így összeomlott egy ostoba sztereotip elképzelés a melegekről bennük, és már nem buszizhatnak teleszájjal, mert akár a legjobb barátjukat, kollégájukat vagy gyereküket bánthatják meg, akikről szintén el nem tudnák képzleni, hogy meleg lenne :)
2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy jön ide Tom Cruise? :D


Én is bi vagyok, így nekem sincs semmi bajom a dologgal. Amúgy ezt már lehetett tudni korábban is, csak a 'sztár' nem vállalta be. Szóval engem nem lepett meg. :D

2013. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem csíptem a szökést, meg ez a színész sem volt szimpatikus. Amúgy nem érdekel senki szexuális irányultsága, az ilyesmi hidegen hagy. A magánélet nem véletlenül magán-élet.
2013. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, "A szökés"-t.
2013. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Nekem mindig is Mahone ügynök volt a kedvencem a sorozatban, szerencsére a filmben nem jött át hogy ratyi, de találhattak volna a szerepére jobb színészt is, mert amit alakított sokszor.... A filmben az eljátszott szerepével kell azonosulni, nem pedig a magánéletével. És a szökés nem egy szereplő miatt volt jó sorozat.
2013. aug. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!