Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy olyan lány lehet biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány lehet biszex aki már több mint fél éve él boldog párkapocsaltban egy fiúval?

Figyelt kérdés
És ha nagyon boldog a fiúval akkor attól még vonzódhat lányok után?

2013. aug. 18. 17:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jó akkor elnézést.
2013. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem vágyakozom amúgy lányok után. sohasem. de ez a csók nem mondom hogy nem volt rossz. és most kicsit megijedtem hogy ha élveztem azt a csókot akkor én lehetek e biszexuális?!
2013. aug. 18. 17:33
 13/14 anonim ***** válasza:

1-es szint /még/

[link]

2013. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A biszexnek pont ez a lényege, hogy fiúk lányok egyaránt.

Nem csak egyik, vagy nem csak másik.

És attól is biszex valaki, hogy kapcsolatot csak ellenkező neművel tud elképzelni, viszont szexuális együttlétet meg azonos neművel is.

Én is házasságba élek a férjemmel, viszont szexuális beállítottságomban biszex vagyok, ugyanis vonzanak a lányok is, sőt volt is szexuális együttlétem lánnyal is, de kapcsolatot csak is férfival tudok elképzelni.

2013. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!