Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt olyan domina, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan domina, aki beszélgetne egy érzékeny pasival?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én beszélgetnèk veled, annyira uncsizom... 13/L
2013. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#11


Neeee

NEeeeee

Neeeeeeeee

2013. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Domina vagyok, ízig vérig.Azt elmondhatom neked, hogy férfi kell, aki a való életben domináns, az ágyban pedig az általam felállított forgatókönyvet követi. Nem pincsikutya, csak engedelmes és rugalmas.. Érzékenység, oké, de ne dominát keress, megígérem, hogy egy "normális" szexuális szokásokkal bíró lány jobban fogja ezt értékelni.

xoxo

2014. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#13 - Igen, körülbelül ilyen egy domina.


Nem az, amit te keresel.

2014. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nőiesebb biszex pasi vagyok és nem igazán találok barátnőt magamnak -nem csodálom-, de akkor is nehezen hiszem el, hogy nincs egy lány sem, akit érdekelnék
2014. márc. 27. 19:13
 16/20 anonim ***** válasza:
HA két csapatban játszol és jobban vonz a női szerep,akkor neked pasi kell,nem csaj.Egy nőnek sem kell női szerepet betöltő partner,mivel ő akar lenni a nő.kivéve ha leszbikus. DE abban meg nemiszerv-ügyileg hibádzól.
2014. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

itt vagyok én !


10/L

2014. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Biszex dominát keress akkor és ne heteroszexuálisat. Biztos van olyan domina akinek tetszik ez a felállás. Nem vagyunk egyformák. Ez olyan mintha azt mondanánk minden nimfos nő bárkivel lefekszik. Vagy azt hogy minden kemény férfi csak a gyengéd nőket szereti. Megfogalmazhatjuk mi a domina, de egy se vagyunk egyformák. Biztos van olyan domina csak lehet ritka mint a fehér holló.
2014. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szeretsz mosni. fozni es takaritani? Utana sirthatnal par percet a vallamon. Aztan . Nem irom le ide .mert az ovobacsik kitiltanak.
2014. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
a főzés megy, a többit írd le privibe :)
2014. júl. 17. 17:27
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!